Yeni Türkü’nün “Zamansız Şarkılar” konseri 11 Eylül’de Turkcell Vadi’de

Üç yıldır Türkiye’nin en önemli sanatçılarının sahne aldığı, Türkiye’nin ilk ödüllü açık hava mekanı TURKCELL VADİ’de, etkinlikler serisi Ekim ayında Yeni Türkü ‘Zamansız Şarkılar’ konseri ile devam ediyor

Yeni Türkü’nün “Zamansız Şarkılar” konseri 11 Eylül’de Turkcell Vadi’de

Atlantis Yapım, SM Production ve Vadistanbul iş birliğiyle hayata geçirilen Turkcell Vadi, şehrin en iyi etkinliklerini müzikseverlere, sanatseverlere sunmaya devam ediyor. Bugüne dek konserlerden tiyatrolara, özel organizasyonlardan festivallere; birçok farklı etkinliğe ve değerli sanatçıya ev sahipliği yapan Turkcell Vadi’de Ekim ayında da birçok ünlü ismi biraraya getiriyor.

Yeni Türkü’nün en sevilen şarkılarının, farklı tarzlardaki 22 müzisyen tarafından yeniden yorumlandığı ‘Yeni Türkü Zamansız’ Pasaj Müzik etiketiyle 11 Mart’ta dinleyicisiyle buluştu. Saygı albümü niteliğindeki “Yeni Türkü Zamansız’ albümünde “Fırtına”, “Yeşilmişik”, “Karanfil”, “Yağmurun Elleri” ve “Olmasa Mektubun” gibi grubun sevilen şarkıları bulunuyor.

11 Ekim Salı günü Turkcell Vadi Açıkhava sahnesinde gerçekleşecek Yeni Türkü ‘Zamansız Şarkılar’ konserinde albüme hayat veren isimlerden Buray, Bora Duran, Emir Can İğrek, Gaye Su Akyol, Mabel Matiz,, Melek Mosso, Pamela projedeki şarkılarını seslendirecekler.

Derya Köroğlu’nun solisti olduğu, Erkin Hadimoğlu, Furkan Bilgi, Serdar Barçın, Sezer Alemdar ve Bahadır Tanrıvermiş’den oluşan Yeni Türkü, kurulduğu günden beri Türkiye müzik tarihinin en önemli şarkılarına imza attı.

Turkcell Vadi Ekim ayı diğer konserler;

12 Ekim Çarşamba – Sena Şener 

Sena Şener daha ilk çalışmalarıyla uluslararası alanda ses getirdi ve yeni projeleriyle de her daim gündemde kaldı. “Porselen Kalbim” sonrası en taze teklisi ‘Düşünürsem Ölürüm’, akılda kalıcı melodilere sahip, kariyerinin en güçlü şarkılarından. Pasaj Müzik etiketiyle 12 Ağustos Cuma tüm dijital platformlarda yayımlandı.
Şarkısının sözü, müziği ve prodüktörlüğü Sena Şener’e ait. Düzenlemesi Deniz Yıldız ve Sena Şener ortaklığının ürünü. Mİx ve editlerini Mahmut Albulak’ın yaptığı şarkının mastering’i John Davis tarafından yapıldı.

12 Ekim Çarşamba akşamı Turkcell Vadi’de sevenleriyle buluşacak olan Sena Şener hem farklı hem de güçlü sesiyle sevenlerine muhteşem bir gece yaşatacak.

21 Ekim Cuma – Sertab Erener

Turkcell Vadi 21 Ekim cuma akşamı sesi ve yorumuyla Türk popuna ismini altın harflerle yazdıran Sertab Erener’i ağırlıyor.

Erener, ‘Zor Kadın’, ‘Yanarım’, ‘Aşk’, ‘‘Rengarenk’, ‘Vur Yüreğim’ ‘Olsun’ ‘gibi 30 yıllık kariyerinin en sevilen şarkılarını söyleyecek.

Sanatçı herkesin kalbine dokunan şarkılarıyla hafızalarda yer edinecek bir konsere daha imza atmaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın