Yazar Dilek Ertelen’in “Beyaz Bordolular” adlı kitabı raflardaki yerini aldı

Yazar Dilek Ertelen’in merakla beklenen yeni kitabı “Beyaz Bordrolular” raflardaki yerini aldı.

Yazar Dilek Ertelen’in “Beyaz Bordolular” adlı kitabı raflardaki yerini aldı

Yazar Dilek Erleten’in merakla beklenen yeni kitabı “Beyaz Bordrolular” raflardaki yerini aldı.

Yazar Dilek Erleten, yeni kitabı ‘Beyaz Bordrolular’ da İş Dünyasına yeni adım atacak mezunlara yönelik tecrübelerini anlatıyor. Erleten’e göre, Her birey önemlidir. İnsan mekanik değil, duyguları ile hareket eden bir varlıktır. Kişilere göre duyguları değişebilir. Dış etkenler yaşam koşul ve görüşlerimizi etkileyen en önemli faktördür. İç dünyamızı kendimize saklar, güvende hissederiz. Biliriz ki bizim içimizde yaşanan her duygu sahicidir. Sahicilikten uzaklaşmak etrafımıza sahteciliği yayar. Arasındaki farkın az oluşu beklenen insan davranışıdır.

İçimiz dışımız bir deyimi şeffaf insan portresidir. Bunun da sınırı bilinmelidir. İnsanları anlamak ve tanımak meşakkatli ve uzun bir yoldur. Yanılabiliriz, hata yapabiliriz. İnsan tanımaya ve tecrübe edinmeye değer hayat…

 

DİLEK ERLETEN HAKKINDA:

5 Ağustos 1983 Marmaris doğumlu olan Dilek Erleten evli ve bir çocuk annesidir. Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunu olan Dilek Erleten 18 yıldır İşbir Yatak´ın satın alma müdürlüğü görevini başarıyla sürdürmektedir. Hayalini kurduğu kitap yazma serüvenine “Bana Çocukluğumu Geri Ver Yine İçinde Sen Olma” ile adım attı. Sırasıyla çıkardığı, Sevgime Karşılık Bekleyerek Sevdim Seni, Önüm  Arkam Sağım Solum Sobe kitaplarının ardından 4.cü kitabı Beyaz Bordrolular’ı yazdı.

Bir yanıt yazın