Yazar Cumali Miçooğulları’ndan alkışlanacak davranış

Yazar Cumali Miçooğulları’ndan alkışlanacak davranış

Yazar Cumali Miçooğulları geçtiğimiz ayda, Hatay-İskenderun’da yaptırdığı Covid-19 testinin pozitif çıktığını sevenlerine duyurmuştu. Sıkıntılı bir tedavi dönemi geçirip sağlığına kavuşan Cumali Miçooğulları, yaptığı açıklamada plazma bağışına dikkat çekmek ve hastalığa yakalanan insanlara umut olmak adına mücadele edeceğini belirtti.

Cumali Miçooğulları plazma bağışçısı oldu

Cumali Miçooğulları, Koronavirüs hastalığını yenen herkesi plazma bağışçısı olmaya davet ederek ‘Gün birlik günü, geçirdiğimiz bu kritik süreçte birbirimize destek olmalıyız. Plazma bağışı hayat kurtarır. Herkesi bu konuda bilinçlenmeye davet ediyorum.’ açıklamasında bulundu.

Kitap çalışmaları hakkında da bilgi veren Cumali Miçooğulları: Üçüncü kitabımı aylar önce bitirmiştim. Şu an yayımlanmaya hazır. Kişisel gelişim alanında tamamlanmak üzere olan başka bir kitabım da mevcut. Okuyucularımın büyük kısmı eğlenceli anılarımı okumak istiyor. Gezi kitaplarım ‘Dünya’ serisinin son kitabına yakın zamanda başlayacağımın da müjdesini vermek istiyorum. Korona yüzünden evlere kapandığımız bu süreci verimli bir şekilde değerlendirerek bol bol yazdım. Okuyucularım ile yeni projelerle buluşmayı dört gözle bekliyorum. Umarım bir an önce pandemi sürecini atlatarak sağlıklı ve güzel günlere yeniden merhaba deriz.

Bir yanıt yazın