Uzman Astrolog Dr. Şenay Devi’den Ağustos ayı burç yorumları

Uzman Astrolog Dr. Şenay Devi, Ağustos ayında aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burçları bekleyen gelişmeleri anlattı

Uzman Astrolog Dr. Şenay Devi’den Ağustos ayı burç yorumları

Koç: Bu ay hayatınızın genelinde huzuru sağlamak için çatışmalardan kaçınılmalısınız. Yüksek öğrenim görmek isteyen öğrenciler, devlet kurumlarından fırsatlar elde edebilirler. İş ilanları, finansal kazançlar ve yeni şeyler elde etmek için girişimci olmanız gereken bir aydasınız. Özel hayatınızda kıskançlıklar, çatışmaları beraberinde getirebilir, dikkatli davranmalısınız.

 

Boğa: Sahip olduğunuz cesareti ön planda tutmaya devam etmelisiniz. Kardeşleriniz ve arkadaşlarınızdan gelecek faydalar ile büyümeler elde edebileceksiniz. Kararlarınız, herkes tarafından takdir edilecektir ancak iş yerindeki sorunları kontrol altında tutmalısınız. İş hayatınızdaki ilerlemeler veya genel imajınız için ciddi bir tehlike oluşturmamalıdır.

 

İkizler: Bu ay maddi-manevi zenginliğiniz artacak. Herkes tarafından takdir edilecek ve akıllıca kararlar alma gücüne sahip olacaksınız. Yatırım planlarınızı değerli bir şeylere sahip olmak için yapabilir ve kredi başvurusu, gayrimenkul gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise aşk ay boyunca etkili olacaktır.

 

Yengeç:  Maddi ve manevi alanlarda istikrarlı bir büyüme etkili olacak. Bu ay finansal kazançlar elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda, yapacağınız kıyaslama birlikte olduğunuz kişinin gururun kırılmasına ve sizden uzaklaşmasına neden olabilir. Bu nedenle davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.

 

Aslan: Bu ay iş ve eğitsel konularda en yetenekli yanınızı ortaya çıkaracaksınız. Finansal konularda paranızı yönetmek ve kayıplardan kaçınmak için bilgisine güvendiğiniz uzmanlar ile fikir alışverişleri yapmanız olumlu sonuçlar almanıza katkıda bulunacaktır. Özel yaşamınızda ise başkalarının yanında tartışmalar içinde olmamaya özen gösterin.

 

Başak: Gökyüzü bu ay, menfaatleri için size maddi zararlar yaşatabilecek kişilere karşı uyanık olmanız için uyarıyor. İçinize sinmeyen her şeyin takipçisi olup zarar göreceğiniz olaylardan kendinizi korumayı başarabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise dostlarınızın vesilesi ile yeni bir beraberlik başlayabilir.

 

Terazi: Bu ay maddi-manevi kazanımlarınız ile umutlarınızın gerçekleşmeye başlayacak ve hayata karşı daha cesur bir tutum içinde olacaksınız. Sözde arkadaşlarınızın size verdikleri maddi-manevi zararları daha net kavrayacak ve göstereceğiniz tepkiler ile onlara iyi birer ders vereceksiniz. Özel yaşamınızda ise süregelen beraberliğinizi evlilikle taçlandırma kararı alabilirsiniz.

Akrep: Ruhunuzda manevi eğilim daha da hakim olabilir. Şanslı dönem, olumlu bir kazanç akışı ile devam edebilir. Çalışma hayatınızdaki önemli bir gelişme, size saygınlık ve finansal güç kazandırabilir. Bu ay iş değişikliği de yanlış olabilir. Sözleşmeye dayalı olarak çalışıyorsanız, işiniz bu süre zarfında kalıcı hale gelecektir. Ailevi konularda ise miras ya da ortak gelirler ile ilgili konularda uyuşmazlıkların ortaya çıkma olasılıkları var.

 

Yay: Finansal olarak verdiğiniz borçlar ödenebilir ve rahatlayabilirsiniz. Spritüal alana yönlenerek ruhunuzu arındırabilirsiniz. Bu dönemde yeni girişimler yapma kabiliyetinizle karşı karşıya kalırsınız bu durum sizi daha büyük bir yaşam yoluna götürebilir.

 

Oğlak: Bu ay finansal konularda risklerden uzak durun. Kimseye ticari anlamda aracılık etmeyin, maddi olarak kayıplar yaşayabilir hukuki sorumluluklar yüzünden zarar görebilirsiniz. Aile büyüklerinizin sağlık sorunları ile ilgili konularda yaşanabilir. Özel yaşamınızda sürpriz bir beraberlikle kısa süre içinde evlilik kararı alabilirsiniz.

 

Kova: Bu ayın ilk on beş günü duygusal olarak gergin hissedebilirsiniz. Mideniz ile ilgili sağlık sorunlarını dikkate almalısınız. Finansal konularda ödemelerin zamanında yapılmamasına bağlı olarak kısa süreli maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise evli ya da uzun süreli bir ilişkisiniz varsa ayın ilk yarısı ilişkinizden sıkılıp farklı arayışlara yönelme eğiliminde olabilir ve ilişkinizi bitirmenin size iyi geleceği düşüncesi ile hareket edebilirsiniz. Bu süreçte dikkat edin bilinçaltınız sizleri yanlış yönlendirip hayatınızı derinden etkileyecek yanlış kararlar almanıza neden olmasın.

 

Balık: İş olanakları parasal kazanımları ve profesyonel yaklaşımlarınız ile pek çok olumlu etkiyi barındırmakta sizler için. İş hayatınızda beklediğiniz olumlu haberleri 10 Ağustos’tan itibaren alabilir, köklü ve kalıcı işlerin mimarı olmayı başarabilirsiniz. Yurt dışı ile bağlantılı eğitim ve iş hayatınızda ise her türlü kısıtlı imkâna rağmen başarılı olabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız vazgeçmemek başarınızın sırrı olacaktır.  Özel yaşamınızda ise süregelen bir hukuki durum söz konusu ise bu ay karşı tarafın beklenmedik hamleleri sizi zora sokabilir, hukuki işlerinizi takip eden kişi ile konuşarak kararlar almanız olası problemlerin daha da büyümesinin önüne geçecektir. Özel yaşamınızda ise ay sonuna doğru sürpriz bir evlilik kararı almanız mümkün görünüyor.

Bir yanıt yazın