Tuğçe Altun Kirişçi ve Emre Kirişçi’nin düzenlediği dev organizasyon 24 Mart’ta Bostancı Dedeman Otel’de gerçekleşecek..

Tuğçe Altun Kirişçi ve Emre Kirişçi’nin düzenlediği dev organizasyona Türkiye'nin tanınmış bir çok ünlüsü katılacak....

Tuğçe Altun Kirişçi ve Emre Kirişçi’nin düzenlediği dev organizasyon 24 Mart’ta Bostancı Dedeman Otel’de gerçekleşecek..

 

Geçtiğimiz aylarda dünya evine giren başarılı ve ünlü organizatör Tuğçe Altun Kirişçi ve Emre Kirişçi, 24 Mart 2022 tarihinde Bostancı Dedeman Otel’de sunuculuklarını Özge Ulusoy ve Gökay Kalaycıoğlu’nun birlikte yapacakları dev bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyorlar.

Kadına şiddet, çocuk istismarı ve erken yaşta evlendirilen kız çocukları için düzenlenen Altın İnci Ödüllerinde 4 aylık süren hazırlıkların sonuna gelindi. Bu dev organizasyona Tuğçe Altun Kirişçi ve Emre Kirişçi ile birlikte bir çok büyük projeye imza atan Pearly Agency ev sahipliği yapacak.

Konu hakkında kısa bir açıklama yapan Emre Kirişçi “Her yıl birçok büyük organizasyona imza atarken bu organizasyonlarda farkındalık projelerine imzamızı atıyoruz. Tüm dünyada yaşanan pandemi ve Covid-19 salgınından dolayı yaptığımız organizasyonlarda insan sağlığı ilk önceliğimiz oluyor.

Maalesef her yıl yüzlerce kadınımız şiddete uğrarken, kadın cinayetlerine ve cinsel istismarlara maruz kalıyor. Bunların içinde görmediklerimiz ve duymadıklarımız da var. Bizim en büyük amacımız yaptığımız farkındalık projelerimizde bir nebze olsun bu insanlarımızın sesleri olalım ve projemiz amacına ulaşsın.

Altın İnci Ödülleri isminin bizler için ayrı bir önemi ve anlamı var. İnci ve altın değerlidir. İnci ve altın kadını simgeler. Annelerimiz, kız kardeşlerimiz, eşlerimiz her biri birbirinden değerlidir. Ve onların asla zarar görmemesi için her birini bir istiridyenin inciyi koruduğı gibi korumamız gerekiyor” diyerek duygularını dile getirdi.

Ünlü organizatör Tuğçe Altun Kirişçi ise düzenlenecek organizasyon hakkında “Bir kadın olarak farkındalık yaptığımız geceleri en iyi ben ve benim gibi bütün kadınlar anlar. Her yıl birbirinden farklı ama amaçları aynı olan projeler üretiyoruz. Ne kadar çok kişiye ulaşabilirsek sesimizi o kadar çok duyurmuş ve bir o kadar başarılı olmuşuz demektir. Aynı zamanda mesleğim gereği sunuculukta yapıyorum ve ülkemin her bir karşı toprağını biliyor ve geziyorum. Son dönemde Diyarbakır’da bir gala gerçekleştirdik ve yöre halkı tarafından gördüğümüz ilgi bizi çok mutlu etti. Daha bir çok başarılı projeye imza atarak sesimizi daha çok kimseye duyuracağız” dedi.

Dev organizasyon 24 Mart 2022 tarihinde Bostancı Dedeman Otel’de saat 19:00-20:00 arası fuaye alanında başlayacak ve saat 20:00-22:30 saatleri arasında ödüller sahiplerini bulacak.

Bir yanıt yazın