Tuana Tezsay’in makyaj videoları izleyenleri büyülüyor

Dikkat çekici ve şaşırtıcı makyaj videoları ile sosyal medyada fenomen haline gelen ”Tuana Tezsay”ın videoları milyonlarca beğeni alarak izlenmeye devam ediyor.Yaptığı makyajlar ile Tiktok ve İnstagram mecralarında fenomen haline gelen ”Tuana Tezsay” Wediacorp işbirliği ile Youtube kanalında makyaj videolarını yayınlamaya başladı.
Çektiği videolarda esprili halleriyle ve samimi tavırlarıyla da dikkat çeken ”Tuana Tezsay” sosyal medyada; Adile Naşit, Marilyn Monroe, Kim Kardashian, Selin Ciğerci, Murat Övüç, Mahsun Kırmızıgül, Gülse Birsel, Amy Winehouse, Michael Jackson, Türkan Şoray gibi isimlerin birebir makyajlarını kendisine uyarlayarak yeteneğiyle izleyenleri şaşırttı.
Ünlü isimlerin görselleri üzerinden kendisine yaptığı makyajları üstün yeteneğiyle neredeyse birebir ortaya çıkaran ”Tuana Tezsay” çok yakında tüm platformlarda adından sıklıkla söz ettirecek.

Ünlü isimler tarafından da tebrik ve beğeni yağmuruna tutulan ”Tuana Tezsay” kendi YouTube kanalında büyüleyici makyaj videolarını yayınlamaya devam edecek.

Bir yanıt yazın