Transparan Deniz

Deniz Seki giydiği transparan kıyafetler için sosyal medyadan yapılan eleştirilere cevap verdi.

Üsküdar Nakkaştepe’de bulunan bir mekanda geçtiğimiz günlerde sahne alanDeniz Seki‘’nin sahnedeki kıyafeti adeta olay oldu.

Sahnede yaklaşık 2 saat kalan 48 yaşındaki Deniz Seki modacı Gülşah Saraçoğlu imzalı transparan bir kıyafet ile sahne alırken kendisini  dinlemeye gelen izleyenlerin de ayrıca ilgi odağı oldu.

Deniz Seki’nin giydiği kıyafete sosyal medyadan olumlu olduğu kadar olumsuz tepkiler de yağdı. Bazı takipçilerinin  “Çıplak sahne alsan bundan daha iyi olurdu”, “Hiç olmamış ve yakışmamış”, “Kıyafetin altına astar giyseydin” tarzında yapılan yorumlara Deniz Seki Instagram hesabından açıklama yaparak giydiği transparan kıyafeti şu sözlerle savundu;

“Hakkımda yapılan haberleri, yazılan yorumları okuyorum. Burada mümkün olduğunca sanatın her dalı ile alakalı paylaşımlar yapıp bunlar üzerine konuşuyoruz. Kıyafetimi sevgili @gulsahsaracoglu hazırladı ve bu elbisede çok büyük bir işçilik ve sanat var.

Takdir edersiniz ki ben sahneye çıplak çıkacak kadar şuursuz bir sanatçı değilim. İçime giydiğim astarı görmüyor olamazsınız. Çok kırıcı yorumlar yaptınız. Lütfen eleştiri ve yorumlarınızda bu kadar acımasız ve kırıcı olmayın” diyerek eleştirilere cevap verdi.

Kamil HIZER / Magazinname.com

Bir yanıt yazın