The Madcap’ten yeni tekli “Sole Survivor”

Ağır müziğin ülkemizdeki başarılı temsilcisi The Madcap 3 Kasım'da yayınlayacağı sürprizlerle dolu yeni albüm öncesi 6 Ekim Cuma günü "Sole Survivor" teklisiyle müzik severlerin karşısına çıkıyor.

The Madcap’ten yeni tekli “Sole Survivor”
Hard Rock’ın ülkemizdeki istikrarlı temsilcisi The Madcap 3 Kasım’da yayınlayacakları yeni albümleri “Beat the Destiny”‘nin de habercisi olan yeni şarkıları Sole Survivor’ı 6 Ekim’de müzik severlerin beğenisine sunmak için hazır.
Synthwave, Disco ve Hard Rock türleri harmanlandı…
 
Klasik The Madcap tarzının SynthwaveDisco ve Hard Rock türleriyle harmanlandığı şarkının sözü Deniz Sayman‘a, müziği Deniz Sayman ve İzgi Gültekin‘e ait.
 
Dünya çapında bir ekiple çalışıldı…
 
Synthwave’in ve 80’li yılların neon renkli dokusunu, romantik dönemin görsel temalarıyla birleştiren klibin yönetmenliğini Deniz Sayman üstlendi. Klibin kurgu ve post prodüksiyon için Brezilya’lı Gabby Vessoni ile çalışıldı.
 
Şarkılarını dinleyicisine ve müzikseverlere en yüksek kalitede ses ve görsellerle sunmayı amaçlayan The Madcap, şarkının mix ve mastering aşamalarında Fin mühendisler Jesse Vainio ve Svante Forsback ile çalıştı.
 
Eski Deep Purple üyesi ile sahnede birlikte çalacaklar…
 
Grup 6 Ekim Cuma Ankara’da eski Deep Purple üyesi Glenn Hughes’la birlikte sahne alacak ve Sole Survivor’ı çıktığı gün ilk defa canlı canlı sahnede çalacak.
 
“Dünyaya neler sunabileceğimizi haykırmak istedik”
 
Grup albüm öncesi duygularını şu sözlerle ifade ediyor; Yeni albümümüz “Beat the Destiny” için zihinlerimizi, kalplerimizi ve ruhlarımızı ortaya koyduk. Her detayını hayal ettiğimiz şekilde gerçeğe dönüştürmek istedik çünkü şarkılarımızla hem bizim hem de dinleyicilerimizin gurur duymasını ve dünyaya neler sunabileceğimizi haykırmak istedik.”
 
3 Kasım‘da dinleyicilerle buluşacak yepyeni The Madcap albümü “Beat the Destiny“nin CD ve Plak formatındaki ön siparişleri aşağıdaki adresten verilebiliyor.

Bir yanıt yazın