Sosyopix Foto Kitap ile anılarına dokun

Türkiye’nin en büyük kişiselleştirilmiş hediye platformu Sosyopix, anıların dijital ortamlarda kaybolmadığı bir dünya sunmaya devam ediyor

Sosyopix Foto Kitap ile anılarına dokun

2015 yılında kurulan Sosyopix, Türkiye’nin en büyük kişiselleştirilmiş hediye platformudur. Fotoğraf baskı ürünleri ile faaliyetlerine başlayan Sosyopix, bugün; fotoğraf baskıları, deri ürünler, hediye kutuları, albümler, kanvas tablolar, magnetler, duvar dekorasyonu kategorilerinde “iyi ki” dedirten kişiselleştirilebilir ürünler hazırlıyor. Aynı zamanda Sosyopix Flowers ile de taze mevsim çiçeklerini, özel çiçek kutularında kullanıcılarına sunuyor.

Her özel ana bir Foto Kitap!

Hiçbir zaman anlamını yitirmeyecek kişiye özel fotoğraf albümü Foto Kitap ile anılar dijital ortamda kaybolmuyor. Temasından kapağına, renginden mesajlarına dek tamamen kişiselleştirilebilen Foto Kitap, anıları saklamanın en özel halini sunan bir hediye alternatifi olarak öne çıkıyor.

Foto Kitap, hepsi kişiselleştirilebilen 18 sayfadan oluşuyor. Seyahat, aşk, doğum günü gibi birbirinden farklı birçok tema, onlarca renk alternatifi ve her fotoğrafın altına yazı yazma seçeneği olan Foto Kitap, 36 fotoğrafınla hazırlanıyor. Her bakışta kendini ve sevdiklerini mutlu etmenin en güzel yolu Foto Kitap, 54.90 TL’lik lansman fiyatıyla Sosyopix’te.

Sosyopix, kullanıcılarına %100 mutluluk garantisi veriyor ve detayları özenle düşünülmüş tüm ürünlerini el işçiliği ile hazırlıyor. Sosyopix’ten alışveriş yapmak için www.sosyopix.com web sitesini ziyaret edebilir, Sosyopix mobil uygulamalarını telefonuna indirebilirsin. Sosyopix’te İstanbul’da 13.00’e kadar verilen siparişlerde aynı gün teslimat hizmetinin yanı sıra, Türkiye’nin ve dünyanın her yerine adrese teslim kargo seçeneği bulunuyor.

Bir yanıt yazın