Sosyopix’le anılar dijital ortamda kaybolmuyor.

Türkiye’nin en büyük kişiselleştirilmiş hediye platformu Sosyopix, anıların dijital ortamlarda kaybolmadığı bir dünya sunuyor. Sosyopix’te fotoğraf baskıları, fotoğraf albümleri ile birçok “iyi ki” dedirten eşsiz hediye bulunuyor.

Sosyopix’le anılar dijital ortamda kaybolmuyor.

2015 yılında kurulan Sosyopix, Türkiye’nin en büyük kişiselleştirilmiş hediye platformudur. Fotoğraf baskı ürünleri ile faaliyetlerine başlayan Sosyopix, bugün; fotoğraf baskıları, deri ürünler, hediye kutuları, albümler, kanvas tablolar, magnetler, duvar dekorasyonu kategorilerinde “iyi ki” dedirten kişiselleştirilebilir ürünler hazırlıyor. Aynı zamanda Sosyopix Flowers ile de taze mevsim çiçeklerini, özel çiçek kutularında kullanıcılarına sunuyor.

Yaz tatilinin unutulmaz anıları artık hep seninle

Sosyopix, Pola Kartlarıyla %100 mutluluk garantisi veriyor. Uzun yıllar boyunca ilk günkü görünümünü koruyan popüler fotoğraf baskısı Pola Kartlar’ın vereceğine mutluluğa sahip olmak için tek yapman gereken en sevdiğin fotoğrafları seçmek. Sosyopix’te Pola Kart haricinde kare ve dikdörtgen şekillerde onlarca farklı boyutta baskı seçenekleri de bulunuyor. Sosyopix birbirinden yaratıcı ürünleriyle; “fotoğraflarım telefonumda, bilgisayarımda kalmasın” diyenlere en özel anlarını ölümsüzleştirecek keyifli tasarımlar sunuyor.

En güzel anıları yanında taşı

Fotoğraf baskı ürünleri Pola Kartlar ile sınırlı değil. Kim paylaştığı tüm eğlenceli anlarını film şeridi gibi görmek istemez ki! 48 fotoğraf, 12’li kitap ayracı, başka bir deyişle Photobooth. İster anılarının gözünün önünden geçtiği bir Kitap Ayracı, istersen de odandaki bir dekor olarak hep seninle.

Sosyopix; ailesine, arkadaşlarına veya sevgilisine duygularını, mesajlarını iletmek isteyenleri de unutmuyor. Mesajlı Kartlar, hem söylemek istediklerini ifade etmenin en etkili yolu hem de istersen çok anlamlı bir tebrik kartı veya hoş bir davetiye.

En güzel anları yanında taşıyıp anıların her zaman seninle olmasını istiyorsan aradığın şey; Mini Foto Kitap. Fotoğraflarını mini bir kitap haline getirmeni sağlayan Mini Foto Kitap, hem kendini hem de sevdiklerini mutlu edecek özel ve keyifli bir alternatif olarak öne çıkıyor. Üstelik tüm bu seçenekler, 8,90 TL’den başlayan fiyatlar%70’e varan indirim ve ücretsiz kargo fırsatı ile Sosyopix’te.

 

Düğün fotoğraflarını ölümsüzleştirmek çok kolay

Anı kitabına bakmak zamanda yolculuk yapmak gibi… Anı albümleri, fotoğraflarınla hazırlayabileceğin en benzersiz, hikayeni anlatabileceğin en özel kitaplar. En çok tercih edilen ürünler arasında yer alan Büyük Anı Albümü’nde 35 Pola Kart, her birine 4 fotoğraf koyabileceğin 20 siyah kalın sayfa var. Üstelik Sosyopix, albümü istediğin gibi tasarlayabilmen için fotoğraflarınla beraber sticker seti ve jel kalem de gönderiyor. Sen de en değerli düğün anılarını saklarken hikayeni anlatabileceğin eşsiz bir albüm arıyorsan Sosyopix’le hayalindeki albüme ulaşabilirsin.

En çok sipariş İstanbul şehrinden

Sosyopix, kullanıcılarına %100 mutluluk garantisi veriyor ve detayları özenle düşünülmüş tüm ürünlerini el işçiliği ile hazırlıyor. Bu ürünlere en çok ilgi gösteren illerin başında İstanbul geliyor. İstanbul’u Ankara ve İzmir takip ediyor. İstanbul’dan bu zamana kadar, 40 milyon adet fotoğraf baskısı siparişi alan Sosyopix’te ikinci sırayı 27 milyon fotoğraf baskısı ile Ankara, 23 milyon adet fotoğraf baskısıyla da İzmir takip ediyor. Sosyopix’in kullanıcılarını %65 oranla kadınlar, %35 oranla ise erkekler oluşturuyor.

Sosyopix’ten alışveriş yapmak için www.sosyopix.com web sitesini ziyaret edebilir, Sosyopix mobil uygulamalarını telefonuna indirebilirsin. Sosyopix’te İstanbul’da 13.00’e kadar verilen siparişlerde aynı gün teslimat hizmetinin yanı sıra, Türkiye’nin ve dünyanın her yerine adrese teslim kargo seçeneği bulunuyor.

Bir yanıt yazın