Sosyal medya çiçeği burnunda gelin Demet Özdemir cesur sevişme sahnelerini konuşuyor.

Seren Serengil, Demet Özdemir’i “Oğuzhan'ın suçu ne? Oğuzhan'ın annesi izliyor mu acaba? Ben hayatımda böyle bir şey görmedim. Bu kadar mı rol olamaz. Böyle bir şey olamaz" diyerek ağır bir şekilde eleştirdi.

Sosyal medya çiçeği burnunda gelin Demet Özdemir cesur sevişme sahnelerini konuşuyor.

Müzisyen ve oyuncu Oğuzhan Koç ile Ağustos ayında dünya evine giren Demet Özdemir bugünlerde Disney Plus ekranlarında yayınlanan “Dünyayla Benim Aramda” adlı dizinin son bölümündeki cesur sevişme sahnesiyle sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olmaya devam ediyor.

ÖNCE BUĞRA GÜLSOY ARDINDAN METİN AKGÜLDER

Disney Plus ekranlarında yayınlanan ve seyircisiyle buluşan “Dünyayla Benim Aramda” adlı dizinin geçtiğimiz bölümlerinde Demet Özdemir’in, Buğra Gülsoy ile yatak sahneleri konuşulurken Çarşamba günü yayınlanan dizinin ilk sezonunun son bölümünde de bu kez de Metin Akgülder ile yakınlaştığı sahneler konuşuldu.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK YANKI UYANDIRDI

Disney Plus ekranlarında yayınlanan “Dünyayla Benim Aramda” adlı dizide oyunculuğundan çok cesur sevişme sahneleri ile sosyal medyada en çok konuşulan sanatçıların başında gelen Demet Özdemir hakkında bazı sosyal medya kullanıcıları sahneleri normal olarak karşılarken bazı sosyal medya kullanıcıları da olayı hakaret boyutlarına vardırırken bazı sosyal medya kullanıcıları Oğuzhan Koç’un ne günahı vardı diye göndermeler yaptı.

SEREN SERENGİL’DEN AĞIR ELEŞTİRİ

Beyaz TV ekranlarının en çok izlenen programlarından biri olan “Söylemezsem Olmaz” adlı programda Seren Serengil, Demet Özdemir’i “Oğuzhan’ın suçu ne? Oğuzhan’ın annesi izliyor mu acaba? Ben hayatımda böyle bir şey görmedim. Bu kadar mı rol olamaz. Böyle bir şey olamaz” diyerek ağır bir şekilde eleştirmişti.

Kamil Hızer / Magazinname.com

Bir yanıt yazın