Sonum Bergen gibi olmasın diyen Yeliz Yeşilmen boşandı

Yeliz Yeşilmen sessiz sedasız boşandı...

Sonum Bergen gibi olmasın diyen Yeliz Yeşilmen boşandı

Geçtiğimiz Şubat ayında Yeliz Yeşilmen sosyal medya hesabından paylaştığı bir videosunda ağlamaktan yüzü şişmiş ve gözleri kıpkırmızı bir halde “Bugün çok ağladım. Ağlamaktan gözlerim şişti ve yanıyor. Ama birazdan ekmek param için video çekmem lazım. Ama yaşadıklarımı kimseye anlatamıyorum. Yaşadıklarımı şimdilik kimseye anlatamıyorum. Biz Türk kadınları dünyada bir numarayız, çünkü bizler ayakta kendi başımıza durmasını bilen en başarılı toplumlardan birisiyiz” demişti.

Açıklamasının devamında Yeliz Yeşilmen “Şu an aldığım aile terbiyesi ve dini inançlarım sayesinde yaşıyorum. Kimsenin beni mutsuz etmesine asla izin vermeyeceğim. Bana destek olmak için çok güzel mesajlar yollamışsınız. Hepinize teşekkür ediyorum. Hayatımda büyük fedakarlıklar yaptım. Ama bunların karşılığında sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum” demişti.

2010 yılında dillere destan bir düğünle iş adamı Ali Uğur Akbaş ile dünya evine giren Yeliz Yeşilmen’in bu evliliğinden 2 çocukları olurken çiftin geçtiğimiz Şubat ayından beri evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaşıyordu.

Çift aralarındaki sorunları çözemeyerek Pazartesi günü sessiz sedasız anlaşmalı olarak boşandılar. Basından gizli bir şekilde gerçekleşen boşanma konusunda çift bir açıklama yapmazken Yeliz Yeşilmen sosyal medya hesabından “Özel hayatımla ilgili sizlerden çok soru geliyor. Bu konuda lütfen bana bir şey sormayın. Bir süre biz böyle lay lay lom şekilde devam edelim” şeklinde bir paylaşım yaptı.

Kamil Hızer / Magazinname.com

Bir yanıt yazın