Soft Analog Kadıköy Sahne’yi salladı

Soft Analog Kadıköy Sahne’yi salladı

Birbiri ardına yayınladıkları albüm, single ve sürpriz düet projeleriyle gündemden düşmeyen, müzik dünyasının en çok konuşulan gruplarından Soft Analog, geçtiğimiz akşam Kadıköy Sahne’de hayranlarına olağanüstü bir gece yaşattı.

Mekan girişinde metrelerce kuyruk oluşan konserde, sevenlerine göz alıcı bir müzik deneyimi sunan alternatif pop müziğin yıldızları, alanı tıklım tıklım dolduran hayranlarını enerjileriyle büyüledi.

Türkiye’nin önemli müzik yazarlarından tam not alan DANS İLLÜZYON albümü ve sevilen şarkılarından oluşan repertuvarlarıyla baş döndürücü bir performans sunan Soft Analog, sahnesinde sürprizleri eksik etmedi.

İstanbul esaslı bedroom pop sanatçısı Brek ve Nova Norda ile yayınladıkları Özür Dilerim ve Bugün Benim Günüm düetlerini sahnede birlikte seslendiren sanatçılar, hayranlarına büyük bir şok yaşattı.

Bir saniyeliğine de olsa dur durak bilmeyen tempoyla devam eden konser, izleyicilerin unutamayacakları bir dans arenasına dönüştü.

Gittikleri her şehirde büyük bir ilgiyle karşılanan Soft Analog, hayran kitlesinin katlanarak büyüdüğünü gözler önüne serdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir