Serdar Ortaç’ın eski eşi yeni silikonlarıyla cüretkar pozlar verdi

Eski yenge Chloe Loughnan yeni silikonlarıyla seksi ve cüretkar pozlarını paylaştı...

Serdar Ortaç’ın eski eşi yeni silikonlarıyla cüretkar pozlar verdi

2014 yılında Türkiye’ye gezmek için gelen İrlandalı model Chloe Loughnan, aralarında 22 yaş farkı bulunan ünlü popçu Serdar Ortaç ile tanışmış ve dünya evine girmişti. Evlilikleri büyük tepki çekerken çiftin 2014 yılında başlayan evlilikleri 2019 yılında sona ermiş ve çift tek celsede anlaşmalı olarak boşanmıştı.

CHOLE LOUGHNAN’IN ESKİ SLİKONLARIYLA ÇEKİLMİŞ RESMİ

İrlandalı model Chloe Loughnan ve Serdar Ortaç çifti boşanma mahkemesi çıkışında basın mensuplarına “Severek evlendik, severek boşandık” demişlerdi.

CHOLE LOUGHNAN’IN YENİ SİLİKONLARI İLE PAYLAŞIMLARI

İrlandalı model Chloe Loughnan boşanma sonrasında Serdar Ortaç’tan 1 milyon liralık tazminat aldıktan sonra ülkemizi terk etmiştir. Chloe Loughnan, boşanmasının ardından kendisine yeni bir hayat kurarken uzun yıllardır şikayetçi olduğu küçük göğüslerinden kurtulmak için bıçak altına yatarak silikonlarını değiştirerek daha büyük göğüslere sahip oldu.  Geçirdiği başarılı operasyon sonrasında Chloe Loughnan, sosyal medya hesabından son halini devamlı olarak paylaşarak takipçilerinin gözlerine hitap ederken, takipçilerinin beğeni yağmuruna tutuldu.

Bir yanıt yazın