Sepya’dan melankolinin dışavurumu “Tuzak”

Ayrılığın doğurduğu melankolinin dışavurumu niteliğindeki “Tuzak” Epic Istanbul etiketiyle sizlerle!

70lerin disko müziği ve indie funk türlerini ustaca harmanladıkları “Pürtelaş” teklisini Nisan ayında müzikseverlerle buluşturan Sepya, bu kez “Tuzak” ile müzik yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor! Aşkı sınırlarda yaşayanları konu alan “Pürtelaş”ın hikâyesini, aşkın karanlık yüzünü yansıtan “Tuzak” teklisi devam ettiriyor. Müziği Sepya imzası taşıyan “Tuzak”ın sözleri ise Huner Alemdar’a ait.

Sepya’dan son 3 yılda 3 yeni çalışma

Huner Alemdar, Ozan Kınasakal, Burak Erensoy, Mert Kobaş ve Filip Tokgöz’den oluşan Sepya, 2018’de yayımladıkları “Senin Gibi” ve “2019”da yayımladıkları “Kadıköy Rıhtımı” şarkılarıyla müzik piyasasına başarılı bir giriş yapmış, 2020 yılında yayımladıkları “Ne Karanlık Ne Aydınlık” ve “Pürtelaş” teklileriyle de müzikseverlerin beğenisini kazanmaya devam etmiştir.

Sepya kimdir?

2016’da Boğaziçi Üniversitesi’nde kurulan Sepya, bu tarihten beri aktif olarak müzik üretmeye devam etmektedir. 2018’de “Senin Gibi”, 2019’da da “Kadıköy Rıhtımı” ile dinleyicileriyle buluşmuştur. Şarkılarının söz ve müzikleri kendilerine ait olan grup vokalde Huner Alemdar, gitar ve synthlerde Ozan Kınasakal, tuşlularda Burak Erensoy, bas gitarda Mert Kobaş ve davulda Filip Tokgöz’den oluşmaktadır. 2019’un sonlarında Epic İstanbul ile tanışan Sepya, 2020’de yayınlayacakları daha fazla elektronik öğe içeren şarkılarıyla modern şehir müziğini dinleyicileriyle buluşturmayı hedefliyor.

Bir yanıt yazın