Selçuk Kılıç “Sarp” adlı dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor

Selçuk Kılıç yeni yılda muhteşem bir aksiyon dizisi ile ekranlara gelmenin heyecanını yaşıyor

Selçuk Kılıç “Sarp” adlı dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Payitaht Abdülhamid dizisinde canlandırdığı “Lars” karakteri ve Fox TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı adlı dizide canlandırdığı “Baybars” karakteri ile televizyon izleyicilerinden tam not alan Selçuk Kılıç çekimlerine yeni başlanacak olan Sarp adlı dizide başrolde yer alacak.

Selçuk Kılıç başrolde oynayacak

Sarp adlı dizide Selçuk Kılıç’in rol arkadaşları Survivor şampiyonu Adem Kılıçcı, Levent Sülün, Büşra Cebe, Şevket Çapkınoğlu gibi ekranların tanınmış isimleri eşlik ederken dizi özellikle dövüş sahneleri ile büyük ilgi toplamayı hedefliyor.

Dizinin yapımcılığını Kum Medya üstlenirken dizinin yönetmenliğini Bülent Terzioğlu üstlendi. Dizinin ilk bölüm çekimleri İstanbul’da tamamlanırken dizinin yayınlanacağı kanal yapım şirketi tarafından açıklanmadı.

SELÇUK KILIÇ KİMDİR?

Amsterdam’da doğan, aslen Afyon (Emirdağ)’lı olan ve İstanbul’da yaşayan oyuncu Selçuk Kılıç, yurt içi ve yurt dışı olmak üzere birçok platformdan oyunculuk eğitimi aldı. Türkiye’nin en çok izlediği dizilerde rol alma şansı bulan Kılıç, 3 Aralık 1983 doğumlu. Üniversitede spor akademisine giden başarılı oyuncu, 2020 yılında Malatya Altın Kayısı Ödül Töreni’nde Türkiye’nin En İyi Aksiyon Oyuncusu Ödülüne layık görüldü.

Bir yanıt yazın