Selami Şahin’in oğlu Emirhan Şahin’den basın açıklaması geldi

Emirhan Şahin kendisine "çamur at izi kalsın" şeklinde yapılan haberlere ortakları ile beraber basın açıklaması ile cevap verdi.

Çeşme’de Aya Yorgi koyunda bulunan, Selami Şahin’in oğlu Emirhan Şahin ve diğer iki ortağı Barış Serdar ile Gökhan Kali’nin sahibi olduğu Cove etkinlik alanında bir konsept projesi olan Gala Aya Yorgi ile ilgili bugün basında çıkan mekanın battığına dair haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Mekan sahiplerinin konu ile ilgili basın açıklaması aşağıdaki şekildedir. Tüm basın mensubu arkadaşlarımızın bilgisine.
“Gala Aya Yorgi projemizde planladığımız gibi Haziran ve Temmuz aylarında yoğun ve son derece başarılı etkinlikler sürdürdük. Sonrasındaki süreçte ise 1200 metre kare alanımızı 4 önemli etkinlik ve müzik festivallerinde verimli şekilde kullanmaya devam ettik.
Müzikseverlerin içi rahat olsun, Gala Aya Yorgi projemize önümüzdeki sezon da devam ediyor olacağız. Bir de müjde vereyim; bu başarılı süreçle beraber, projemizi İstanbul’a da taşımak gibi bir niyetimiz var. Olumlu gelişmelerimizi sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.”
Kamil HIZER / Magazinname.com

Bir yanıt yazın