Selami Şahin “Beklenen Sensin” adlı şarkısını müzikseverlerle buluşturdu

Selami Şahin “Beklenen Sensin” adlı şarkısını müzikseverlerle buluşturdu

Türk müziğinin efsane bestecisi, yorumcusu ve büyük ustası Selami Şahin’in bir süredir üzerinde titizlikle çalışmalarını sürdürdüğü ‘’Beklenen…

Türk müziğinin efsane bestecisi, yorumcusu ve büyük ustası Selami Şahin’in bir süredir üzerinde titizlikle çalışmalarını sürdürdüğü ‘’Beklenen Sensin’’ adlı yeni şarkısı müzik ve sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Selami Şahin’in üçleme olarak hazırladığı projenin çıkış şarkısı olma özelliğini taşıyan Beklenen Sensin’in sözleri ve müziği usta sanatçı Şahin’e ait olurken şarkının düzenlemesi ise Aykut Gürel tarafından yapıldı.

Sanat dünyasında 57 yıldır yüzlerce hit şarkıya imza atmış olan büyük ustaya bu değerli projesinde, enstrümanlarıyla Fatih Ahıskalı, Cem Tuncer, Aykut Gürel, Gökhan Varol, Cengiz Ercümer ve Gündem Yaylı Grubu eşlik etti. Mix ve mastering’i Emre Kıral tarafından hazırlanan şarkının kapak tasarımı Berkcan Okar, görsel iletişim tasarımı ise Onur Yılmaz imzası taşıyor. Duygusal yoğunluğu güçlü olan şarkının çalışmasında Selami Şahin, etkileyici ve tutkulu performansı ile bestesine hayat veriyor. Her ay yayınlayacağı yeni bir şarkı ile üçlemeyi tamamlayacak olan Selami Şahin’in yıl sonuna kadar hazırladığı şarkıların tamamını sevenleriyle paylaşması bekleniyor.

Selami Şahin’in üçlemesinin çıkış şarkısı Beklenen Sensin, 2 Eylül Cuma günü itibariyle Lider Entertainment etiketi ile tüm müzik platformlarında yayında!

Bir yanıt yazın