Şarkıları buram buram Yeşilçam kokuyor

Tülnaz Seyhan şarkılarının eski Yeşilçam filmlerine benzetilmesinden gurur duyduğunu açıkladı...

Şarkıları buram buram Yeşilçam kokuyor

Profesyonel müzik hayatına emekli olduktan sonra atılan Tülnaz Seyhan yaptığı üç albümüyle hayallerini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyor.

Başarılı sanatçı Tülnaz Seyhan bugüne kadar yaptığı tüm albümlerinde bulunan şarkıların tamamının söz ve bestesini de yaparak başka bir ilke daha imza attı. İlk albümünü 2019 yılının Şubat ayında dijital platformlarda yayınlayan Tülnaz Seyhan son albümünde de kendisine ait şiirlerini Türk Sanat Müziği şarkılarıyla birleştirdi.

Müzik dünyasında besteleriyle anılmak istediğini ifade eden Tülnaz Seyhan yaptığı şarkıların arasında Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ulu önder Mutafa Kemal Atatürk için yaptığı “Atam” adlı şarkısı olduğunu söyledi.

Tülnaz Seyhan “Şarkılarımı eski Yeşilçam filmlerinde dinlediğimiz şarkılara benzeten birçok dostum oldu. Bu beni daha da mutlu etti. Bizler bu filmler ve bu filmlerdeki şarkılarla büyümüş bir nesiliz. Bir çoğumuzun o filmlerle ilgili bir anısı ve şarkısı vardır. Dinleyicime bu duyguyu verebilmişsem benden mutlusu yok. Şarkılarımı yaparken asla maddi bir kaygı içine girmediğim için şarkılarıma yansıdığını düşünüyorum.” diyerek duygularını ifade etti.

Bir yanıt yazın