Önder Paksoy bu kez de “İhtiyar” adlı teklisiyle müzikseverlerle buluştu

Önder Paksoy şarkı söyledikten sonra kulaklara bakıyor...

Asıl mesleği kulak bilimci olan Önder Paksoy, mesleğini icra ederken müziğe de zaman ayırmaktan geri kalmıyor. Geçtiğimiz yıl Youtube kanalında paylaştığı “Kaçamak” adlı ilk şarkısıyla beğeni toplayan Paksoy, sevenlerinin isteği üzerine kendi bestelerini hayranlarıyla buluşturmayı sürdürüyor. İkinci teklisi “İhtiyar”ı piyasaya süren Paksoy, hem besteci hem de solist kimliğiyle dikkatleri üzerine çekti. Bestesi şarkıcının kendisine aitken “İhtiyar”ın saksafonunu Özcan Karakoç üfledi. Kendisi aynı zamanda bu özel projenin müzik şefi olarak yer aldı. Mix ve mastering Ersel Yıldırım tarafından düzenlenirken tanıtım görselleri Diealon ekibinin elinden çıktı.

Yeni şarkısıyla ilgili sloganını dile getiren genç müzisyen, “Birine gönül verip onunla yaşlanmak istiyorsanız, siz ve aşk’ınız İHTİYAR kalsın.” dedi.

 

ÖNDER PAKSOY KİMDİR?

 

Doğum tarihi:  1988
Doğum yeri: Gaziantep
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Koç
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli
Meslek:  Uzman Odyolog, Müzisyen

Önder Paksoy hayatı ve biyografisi

Önder Paksoy Türk Uzman Odyolog, ses ve işitme uzmanı, söz yazarı ve aynı zamanda bestekardır. Türkiye’de ses ve işitme alanında yenilikçi çalışmaları ve müzik çalışmaları ile tanınmaktadır.

Önder Paksoy 1988 yılında Gaziantep’te dünyaya geldi. Babası Hataylı ve annesi aslen Gaziantepli’dir. Pakses İşitme Merkezleri sahibi olan Uzman Odyolog Önder Paksoy’un İstanbul’da Aksaray’da, Esenler’de, Bahçelievler’de ve Zeytinburnu’nda şubeleri bulunmaktadır. İstanbul’da işitme cihazları hakkında düzenlediği seminerleri ile işitme alanında yenilikçi bir bakış açısı sunan Önder Paksoy ses ve işitme cihazları alanında çalışmaları ile değil aynı zamanda profesyonel olarak müzik çalışmaları ile de oldukça popüler.  Gerçek mesleği kulak bilimci olan Önder Paksoy, mesleğini icra etmenin yanında müzikle uğraşmaktan da geri kalmamaktadır.

Bir yanıt yazın