Nurten Ünsev “Bugün Biraz Temizlik Yaptım” adlı şarkısına eğlenceli bir klip çekti

Nurten Ünsev çektiği klibinde bol bol temizlik yaptı...

Nurten Ünsev “Bugün Biraz Temizlik Yaptım” adlı şarkısına eğlenceli bir klip çekti

Hem iş insanı hem sanatçı kimliği ile ön plana çıkmayı başaran Nurten Ünsev, kısa bir süre önce sosyal medyadan paylaştığı “Bugün Biraz Temizlik Yaptım” adlı şarkısı ile büyük bir ilgi toplamayı başarmıştı. Takipçilerinden şarkısı için övgü dolu sözler alan Nurten Ünsev “Bugün Biraz Temizlik Yaptım”a eğlenceli bir video çekti. Yaptığı şarkısında pandemi sürecinde çok kişinin önem verdiği fiziksel ve ruhsal temizliği şarkısında dile getiren Ünsev, klipte bol bol temizlik yaptı.

Dijital mecralarda yayınlandığı andan itibaren sosyal medya kullanıcıları tarafından sıkça kullanılan şarkıyı eğlenceli bir anlatımla video haline getiren Nurten Ünsev “Pandemi sürecinde hepimiz evimiz ve çevremizde, gerek manevi gerek ise fiziksel temizlik yapmaya başladık. Bu şarkımda da özellikle biz kadınların yaşamış olduğu bu durumu eğlenceli bir dille anlatmak istedim” diyor.

Dünyada yaygın hale gelmesini amaçladığı Hibrit Müzik tarzında şarkılar yapan Nurten Ünsev, Hibrit müzik için; ana yapısı pop olan tek bir parçanın aynı harmonide, birkaç tarzın ve tekniğin kullanılmasıyla birlikte, yorumcunun değişik ses renkleri ile solo yorumlarını katarak harmanlaması ve sunumu şeklinde ifade ediyor.

Bir yanıt yazın