NG Phaselis Bay tasarımıyla doğayı kucaklıyor

El değmemiş yeşillikler içerisindeki konumuyla doğayla benzersiz bir uyum sergileyen NG Phaselis Bay, doğaya saygılı nadide tasarımıyla doğayı kucaklıyor.

NG Phaselis Bay tasarımıyla doğayı kucaklıyor

“See, Feel, Love” (Tanı, Hisset, Sev) sloganıyla modern gezginlerin vazgeçilmezi olan NG Phaselis Bay, hayata ve doğaya değer katan ayrıcalıklar sunuyor. Ağaçların konumuna uyumlu olarak inşa edilen NG Phaselis Bay, mimarisi ile doğanın önünde adeta saygıyla eğiliyor. Otelin bazı noktalarında mimarinin içinde kalan ağaçlar ise tüm ihtişamı ile doğanın gücünün birer temsilcisi olarak misafirlerini selamlıyor.

 

Doğanın büyüleyici atmosferiyle muhteşem uyum

NG Phaselis Bay, çam ağaçlarının hâkim olduğu açık alanları, ağaçların arasına konumlanmış saklı havuzları ve yeşilin maviyle buluştuğu manzaralara açılan kapıları ile doğanın büyüleyici atmosferiyle müthiş bir uyum sağlıyor. Tasarımıyla doğayı kucaklayan NG Phaselis Bay, “See, Feel, Love” (Tanı, Hisset, Sev) sloganıyla misafirlerini doğanın bir parçası olmaya davet ediyor.

 

Deniz kokusu ve tertemiz orman havası

Mis gibi havanın, büyüleyici koyların, incecik kumların ve yemyeşil ormanın kusursuz bir kombini olan NG Phaselis Bay’de siz de her yeni güne deniz kokusu ve tertemiz orman havasıyla başlayabilirsiniz. Yaşam standartlarınızı oluşturan spor ve sağlıklı beslenme gibi günlük alışkanlıklarınızdan ödün vermeden, hayat kalitenizi artıracak ayrıcalıklarla kendinizi çok daha özel hissedeceksiniz

Bir yanıt yazın