Melda Kuyucu Kılıç “Acelem Var” adlı albümünü müzikseverlerle buluşturdu

Melda Kuyucu Kılıç, uzun süren sessizliğini "Acelem Var" ile bozdu...

Melda Kuyucu Kılıç “Acelem Var” adlı albümünü müzikseverlerle buluşturdu

Melda Kuyucu Kılıç daha önce çıkardığı “Sevgisiz Olmaz” TRT Market Solo Albümünün yanı sıra  albümü  ve “Gece Gözlüm” maxi single çalışmalarıyla geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştu. Başarılı sanatçı Melda Kuyucu Kılıç, pandemiden dolayı uzun bir süredir ayrı kaldığı müzik piyasasına konsept özelliği olan “Acelem var “adlı albümü ile tekrar merhaba derken albümdeki tüm şarkıların beste ve güftesi  Sami Samancı’ya ait olması dikkatlerden kaçmadı. Melda Kuyucu Kılıç’ın “Acelem Var” adlı albümün müzik direktörlüğü ve aranjörlüğünü Murat Süngü yaptı.

Melda Kuyucu Kılıç albümünde çıkış parçası olan “Acelem Var” adlı şarkısının klip çekimleri için kameralar karşına geçerken yönetmenlik koltuğuna da Halik Güzel oturdu.

Melda Kuyucu Kılıç “Beklediğime değdi”

Uzun bir aradan sonra müzik piyasasına güzel bir giriş yapan Başarılı sanatçı Melda Kuyucu Kılıç, 3’üncü albümü için kendisine gelen yorumlardan duyduğu memnuniyeti de şu sözlerle dile getirdi: “Albümdeki 5 şarkının 5’i de herkese hitap ediyor. Aldığım güzel yorumlar, bunca yorgunluğa, emeğe değdiğini gösteriyor.  Sosyal medya üzerinden benimle iletişime geçen tüm sevenlerime çok teşekkür ediyorum.”

 

Bir yanıt yazın