Masumlar Apartmanı zirvedeki yerini korumaya devam ediyor

Masumlar Apartmanı bu Salı'da zirvedeki yerini kimseye kaptırmayarak en çok reyting alan dizi olmaya devam etti.

Masumlar Apartmanı zirvedeki yerini korumaya devam ediyor

TRT’de Salı günleri yayınlanan ve Türkiye’nin en çok izlenen dizisi Masumlar Apartmanı yine zirvede. Güçlü kadrosu ve hikayesiyle her hafta dikkatleri üzerine çeken dizi dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle de tüm kategorilerde birinci oldu.

Sosyal medyada da her hafta hem Twitter’da hem Youtube’da en çok konuşulanlar ve izlenenler listesine giren Masumlar Apartmanı, bu hafta da zirvedeydi. AB’de 15.39 ABC’de 15.43 TOTAL’de ise 11.68 reyting alan dizi, tüm kesimlerce ilgiyle takip ediliyor.

Bu hafta neler oldu?

Han ve İnci’nin evliliğini öğrenmek Safiye’nin dünyasını alt üst eder. Her şeyden habersiz olan Han ve İnci, evliliklerini açıklamak üzere apartmana gelirler. Ancak her şey için çok geçtir. Naci ise Safiye’nin tekrar içine kapanmasını yanlış yorumlar. Kendini açıklamak için bir çözüm arayışına girer. Fakat Gülru’nun zamansız bir hareketi her şeyi daha da karıştırır. Gülben ve evdekiler yeni bir krizin eşiğindeki Safiye’yi zaptedemeyince Han’dan yardım isterler. Han’la yeni hayatlarına başlamak için ev arayışına giren İnci ise tüm hayallerini yıkacak olan gerçeği öğrenir.

 “Masumlar Apartmanı” her Salı akşamı saat 20:00’da TRT 1’de

Bir yanıt yazın