Maho G ve Ben Fero güçlerini birleştirdiler

Maho G ve Ben Fero "İzmir'in Ateşi" adlı çalışmalarında bir araya gelerek çalışarak güçlerini birleştirdiler.

Maho G ve Ben Fero güçlerini birleştirdiler

Maho G “Tuzak” şarkısı ile yakaladıkları başarıyı devam ettirmek ve perçinlemek adına rap müziğinin en ünlü isimlerinden Ben Fero ile yeni bir hit şarkı için güçlerini birleştiriyorlar. İkilinin “İzmir’in Ateşi” adlı çalışması ilhamını insanların çabalarına ve onlara yapılan yersiz eleştirilere inat yola devam etme fikrinden yola çıkarak hazırlandı.

Maho G “Şarkımızın sıradan bir şarkı olmamasını hem ben hem Ben Fero istemiyor. İkimizin de şikayetçi olduğu bazı konular var. Örnek vermek gerekirse yaptığımız müzik yüzünden eleştirilmemiz ve bizleri tanımadan insanların yargılaması gibi. “İzmir’in Ateşi” adlı çalışmamızda bu konulara değinmek istedik. İkimizde İzmir aşığı insanlarız. Şarkımızda dinleyicilerimize öfkemizin İzmir’in ateşi ile parladığını ve hiç sönmeyeceğini dile getirdik.“ dedi.

Ben Fero ise yaptığı açıklamada” Uzun bir süredir ,Maho G çalışmak istediğim sanatçılardan birisiydi ve bu çalışma aslında ikimizi bir araya getirecek bir kıvılcımdı ve bu kıvılcım “İzmir’in Ateşi”’nde ortaya çıktı” dedi.

Maho G: “Ben Fero ile yıllar önce tesadüfen tanışıp birlikte kahve içme fırsatımız olmuştu. O dönemde her ikimizin de çalışmaları göz önündeydi. O gün birbirimize ileride birlikte bir şarkı yapma sözü vermiştik. Aradan aylar geçti ve Ben Fero’yu arayıp bir albüm yapıyorum bu albümde bana eşlik eder misin diye sordum kendisi de seve seve dahil olacağını söyledi.”

Bir yanıt yazın