Lösemili çocuklara ünlü isimlerden anlamlı destek

Sanat ve iş dünyasının ağır topları Bir Umut Derneği'nin kahvaltısında bir araya geldiler.

Lösemili Çocukları Yaşatma ve Bir Umut Derneği’nin düzenlediği sabah kahvaltısına sanat ve iş dünyasının tanınmış isimleri konuk oldu.

Mecidiyeköy’de düzenlenen sabah kahvaltısına gelen konukları Lösemili Çocukları Yaşatma ve Bir Umut Derneği Başkanı Gündüz Mutlu ve Halkla İlişkiler Müdiresi Nurcan Dertli karşıladılar.

Sabah kahvaltısına ünlü yapımcı ve yönetmen İhsan Taş, Türk sinemasının ve televizyon dizilerinin tanınmış isimlerinden Metin Yıldırım, Nady Bondar, Sinem Yıldırım, Vahdet Çakar, Levent Sülün, Kubilay Eraslan, Emrah Türkdoğan, Cemre Solmaz gibi oyuncular katılırken, Türk siyasetinin renkli simalarından Yalçın Aksoy, İş adamları Tamer Sinirlioğlu, Özhan Hazırlar, Mehmet Kuzu  ve genç spor yazarı Can Sinirlioğlu katıldılar.

Kahvaltıda Lösemili Çocukları Yaşatma ve Bir Umut Derneği başkanı Gündüz Mutlu sanatçıların ve işadamlarının lösemili çocuklara gösterdiği hassasiyet için teşekkür ederken, kahvaltıya katılan iş adamları ve sanatçılarda her zaman lösemili çocuklar için seve seve destek vermeye ve yanlarında olmaya çalıştıklarını ifade ettiler.

Kamil HIZER / Magazinname.com

Bir yanıt yazın