Local SEO İle Yerel Aramalarda Başarı Mümkün mü?

Web sitelerinin arama motoru sonuçlarında görünür olması önemli hususlardan bir tanesidir. Oldukça klasik ve sade, içerik düzenlemesi yapılmamış, yeteri kadar bilgiyi ziyaretçilerine sunamayan, site açılış hızı yeteri kadar yüksekte olmayan web siteleri genel olarak alt sıralarda kalırlar Böyle durumlar ise sitenin popülerliğini olumsuz yönde etkiler.

Local SEO İle Yerel Aramalarda Başarı Mümkün mü?

Fakat Antalya bölgesinden profesyonel seo rendesi hizmeti alındığı zaman bu sorun tamamen ortadan kalkar. Seo hizmeti sayesinde sayfanız, site içerikleriniz, anahtar sözcük planlamanız, sitenin açılış hızı ve daha pek çok detay en baştan tasarlanır.

Antalya Bölgesel SEO Hizmeti

Antalya ili, turizm cenneti ve seranın başkenti olarak bilinen illerimizdendir. Sahil sırasınca uzanan lüks otellerin bu bölgede oluşturduğu turizm potansiyeli ile bir çok farklı sektöre de iş imkanının kapılarını aralamayı başarmıştır.

Bu sektörlerin içinde havacılık, laundary hizmeti, transfer hizmeti, gıda ve eğlence sektörü geliyor. Bu sektörlerin dışında daha pek çok iş kolu ile kendisini daima geliştirmeyi başaran Antalya şehrimiz, bütün bu sektörlerin gelişmesinden doğan ezeli ticari rekabet ortamının oluşmasını sağlar.

Seo Nedir?

Antalya seo dahilinde ilk önce siteniz ile ilgili kapsamlı analiz yapılarak yapılacak çalışma için program oluşturulup buna göre bir yol izlenir. Devam eden bu etapta ilk önce sitenizin açılış hızının geliştirilmesi için çalışmalar tamamlanır ve siteniz en yüksek performansı sergileyerek hızlıca açılır. Anahtar kelimelerin bulunması için yapılan çalışmalar sonucunda sitenin url yapısı, sayfalar ve metinler detaylıca incelenir ve böylece makale yazma işine başlanılır.

Makalenin içinde bulunması gereken bir takım önemli kelimeler vardır. Bu kelimeler anahtar kelime olarak adlandırılıyor. Sitenizde yayınlanacak içeriklerin tümü özgün olmalıdır. Kopya içerikler barındıran ve özgün olmayan sitede seo çalışmaları yapılsa bile olumsuz sonuçlar elde edilir. Kopya içerikleri Google sitesindeki botlor olumsuz şekilde algılarlar. Sayfanın içinde yer alan sidebar menü sistemiyle İçerikleriniz arama motorlarının içinde daha rahat taranarak sayfanızın kalitesini yükseltir.

Arama motorları için önemli etkenlerden birisi de kullanıcı deneyimidir. Açılma hızı yavaş olan ve insanların aradıklarını kolayca bulamadığı siteler tercih edilmez.

Seo hizmetleri Antalya seo, İzmir seo ve İstanbul seo gibi pek çok büyük şehirler tarafından da verilir. Verilen seo hizmeti kaliteli olursa firmanın tanınma ve büyüme oranı da doğru oranda artar. Küçük firma sahipleri ve sosyal medya kullanımında zorlanan kişiler seo hizmeti alarak kolayca tanınan bir firma haline gelebilirler.

Yerel arama motoru optimizasyonu (Local SEO)

Bu işlem, Google’nin yerel serp sonuçlarında ve harita listesinde görünür hale getirilmesi işlemidir. Yerel seo ile hem şirketinize hem de markanıza değer katabilirsiniz. Yerel seonun faydaları şunlardır:

  • Yerel çevrim içi görünürlüğünüzü artırın.
  • Web sitenize daha fazla hizmetleriniz ve ürünleriniz ile alakalı organik trafik oluşturun.
  • Belirli bir hizmet alanından potansiyel müşterileri ve satışları artırın.

Yerel seo çevreniz başta olmak üzere pek çok yerde tanınmanıza yardımcı olur. Bu yüzden yerel seo hizmetinden de yararlanmak oldukça önemlidir.

Antalya SEO Çalışması Yaparken Google Ads Hizmeti Almak Gerekir Mi?

E-ticaret hizmetlerinin ve seo çalışmalarının önemi günümüzde giderek artmıştır. Seo çalışmalarının yanında etkili bir yöntem olarak yer alan hizmetlerden birisi de Google Ads reklamlarıdır.

Google, web sitesinde gösterim yaptığı zaman firmaların sıralamalarını ve site trafiğini ölçer. Google Ads adı verilen reklam çalışmaları, belirlenen anahtar kelimeler ve rekabet de göz önünde bulundurulup tıklanma ve gösterim başına alınan ücretlerin ödemesi ile yapılır. Sektörünüzde yer alan anahtar kelimeler için sizin ödeyeceğiniz tıklanma başı ücret ile Google web sitesinde ön plana çıkabilirsiniz.

Google Ads Reklam Yönetimi

Firmanız için açılacak bir Google Ads hesabı ile reklam kampanyaları oluşturulur. Seo hizmeti veren uzman ve firma sahibinin beraber belirleyecekleri anahtar kelimeler ile firmanın görünürlüğünde artışlar meydana gelebilir.

Alanında uzman kadrosu ile seo hizmeti vermeye devam eden Antalya seo reklam hesabınızın ve kampanyalarınızın verimli çalışabilecek şekilde oluşturulması ve daha az maliyet ile daha çok gösterim sağlanabilmesi için özenle çalışıyor.

SEO Rendesi Seo Hizmeti

Seo alanında kendini geliştirip geliştirmeye daha da devam eden genç, yetenek sahibi ve dinamik uzman ekibi ile firmanızı ilk andan itibaren benimseyip sektörünüzde bulunan gelişmeleri yakından takip eder. Seo için atılacak adımları dikkatle ve sabırla takip eder. Firma ile ilgili yapılan çalışmaları kaydedip sizlere aylık olarak rapor eder.

Seo Çalışmasının Süresi Ne Kadar Zaman Alır?

Seo çalışmalarının süresi, anahtar kelime sayısına, aylık aranma hacmine, rakiplerin durumuna veweb sitesinin durumuna bakılıp belirlenir. Bu nedenle her bir web sitesi ve firma için belirlenen çalışma süresinin miktarı farklıdır. Net bir süre belirlenemez.

Seo Hizmet Fiyatı Nedir?

Seo hizmetinde sabit bir fiyat yoktur. Alınacak hizmete göre fiyat miktarlarında da artış ya da azalma görülür. Bu yüzden alacağınız hizmeti firmadaki yetkili ile konuşarak size uygun paketten faydalanabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın