Liv Hospital “Sağlıkta yılın inovasyon ödülü” ile taçlandırıldı

Liv Hospital “Sağlıkta yılın inovasyon ödülü” ile taçlandırıldı

Liv Hospital, Healthverse PanoramicWEB çalışmasıyla “Sağlıkta Yılın İnovasyon Ödülü” ile VipTurkey ödül gecesine damgasını vurdu. İş, magazin, cemiyet, spor ve sanat hayatının 20 yıldır nabzını tutan VipTurkey ödül gecesinde dijital dünyaya yaptığı yatırımları ile konuşulan Liv Hospital Türkiye’nin sağlık turizminde örnek olmaya devam edeceğinin mesajlarını verdi.

DİJİTAL SAĞLIK PLATFORMU

VipTurkey ödül gecesinde “Sağlıkta Yılın İnovasyon Ödülü”ne layık görülen Dijital sağlık platformu, hastane, hasta danışmanları, doktorlar ve hastaları; 360 derece gezme imkanıyla çevrimiçi olarak bir araya getiren bir uygulama. Hastanın alacağı sağlık hizmetini, kullanacağı teknolojiyi ve hastaneyi birebir görerek hasta danışmanları rehberliğinde görüşme yapabileceği, doktorundan bilgi alabileceği bir inovasyon. Dünyanın neresinde olursanız olun internetin olduğu her yerden sadece kişiye özel gelen link üzerinden, hiçbir program indirmeden kolayca bağlantı kurabileceği pratik bir sistem.

“Hedefimiz yabancı hasta oranının iki katına çıkarmak”

Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti, Dijital sağlık platformu sayesinde hem Türkiye’nin sağlık turizminde hem de Liv Hospital’ın yabancı hasta oranının bir sene içinde iki katına çıkabileceğine dikkat çekti. Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti, “Biz Liv Hospital olarak, sanal gerçeklik ile hastane ortamında hastaları doktorlarla buluşturduğumuz sistem ile hastane ortamında sınırları ortadan kaldırdık. Hastalarımızın bire bir sağlıkla ilgili sorunlarını dinleyerek ve ihtiyaçları olan tedaviyi anlatarak son teknolojik donanıma sahip hastanelerimizi gösterme fırsatı bulduk. Böylece hastalarımız hem onları en iyi şekilde anladığımızı ve geldiklerinde A’dan Z’ye hangi süreçlerin onları beklediğini uluslararası hasta danışmanlarımızdan, doktorlarımızdan birebir deneyimleyerek dinlediler ve gördüler. Bu, bize olan güveni inanılmaz destekledi. Şimdiden sanal gerçeklik üzerinden yaptığımız görüşmeler sonucunda hastaların tercihi olduğumuzu görmek bize büyük mutluluk veriyor. Hem yurtdışından gelen hasta sayısının artmasında hem de tele sağlık alanında milat oluşturacak bir platform ile bir ilke imza atmanın gururunu yaşıyoruz.” dedi.

Bir yanıt yazın