Lacoste Sonbahar Kış 21-22 koleksiyonunu tanıttı

Paris'in 15. bölgesindeki Front de Seine'in pişmanlık duymayan modernliğinden esinlenen, Louise Trotter’ın tasarladığı Lacoste Sonbahar Kış 2021-22 koleksiyonu için çarpıcı bir zemin sağlıyor

Lacoste Sonbahar Kış 21-22 koleksiyonunu tanıttı

Paris’in 15. bölgesindeki Front de Seine’in pişmanlık duymayan modernliğinden esinlenen, Louise Trotter’ın tasarladığı Lacoste Sonbahar Kış 2021-22 koleksiyonu için çarpıcı bir zemin sağlıyor. Sam Rock tarafından kapsamlı mimari simge yapıları (ızgaralar ve kıvrımlar, beton, tuğlalar, fayanslar ve camdan oluşan bir çatışma) karşısında fotoğraflanarak, sezonun eğlenceli grafik spor kodları ve yeniden düzenlenmiş klasikler, alışverişi keskin bir rölyefle görünüyor. Giysiler zamana zarafet, mizah ve kolaylıkla yanıt verdiğinden, aktif bir yaşam tarzının itici gücü ve ev, iş ve oyun arasındaki hareket bulanıklığı, değiştirilebilir bir yeni tasarım sisteminin temelini oluşturuyor.

Nötr renklerin parlak tonlarından oluşan bir kartela ile koleksiyon, şişmiş ve küçültülmüş oranlar, beklenmedik fabrikasyonlar ve komik Lacoste karakterlerinin ortaya çıkışıyla göz illüzyonu oluşturuyor. İkonik timsah pençe yamaları ve cesur kafaları, yanan tenis topları, ‘tenis ağı’ gölge kontrolü ve L şeklinde bir üniversite logosunun yanı sıra yeni bir ikonografi oluşturduğundan, tıpkı bir çizgi film gibi imzalı ev timsahı da hayattan daha büyük bir şekilde yeniden doğuyor.

Trompe l’oeil (gözü yanıltan illüzyonist resim) gömlekler, hırkalar ve jogging pantolonlarının tümü Lacoste polo tişörtün temel malzemesi olan pamuk pike ile kesildiği için eşofman ve ikiz set kavramı erkekler ve kadınlar için çok çeşitli şekillerde kombinlenebilinir.

 Eşleşen spor parçalar.

Lacoste evinin kurucusu René Lacoste‘un terzilik mirasını yansıtıyor;,çünkü boyunlu yünlü ceketlerin, üniversite ceketlerinin, paltoların ve kruvaze ceketlerin pürüzsüz sarma çizgileri, örgü yakalar, sıçrama için bağ ve hafif naylon kapitone ile bugün için ince ayarlanıyor.

Son sezonların yükseltilmiş tasarım sürecini geliştiren seksenleri kabuklu takımlar, kapitone paltolar ve kapitone astarlar, klasik spor şekillerinde yeni geometriler yaratarak, klasik ve eski Lacoste kumaşlarından oluşan bir yamadan yeniden yapılandırıldı. ‘Framis’ bağları, büzme ipleri ve büyük boy ipler, neopren kumaş üstleri ve kadınlar için şekillendirilmiş şortlar gibi giysilerin atletik ve tasarlanmış hissini daha da ileri götürüyor. Net unisex çinolarda elastik Velcro manşetler, neopren polikrom tozluklar ve ayak bileğinin yukarısında yamalı örgü fermuarlar ve hız şeritleri, dama tahtası jakarlı poloların ve süslemelerin yarış estetiğini yansıtır. Kabartmalı kalıplı slaytlar, 5 panelli pamuklu pike şapkalar ve büyük boy sırt çantaları ile giyilen bu ürünler, sezonun egzersizini dinamik spor tarzında tamamlar.

Bir yanıt yazın