Küçükçekmece Belediyesi’nden Final Haftasında Öğrencilere Yemek İkramı

Küçükçekmece Belediyesi’nden Final Haftasında Öğrencilere Yemek İkramı

Küçükçekmece Belediyesi, final sınavı döneminde kentte eğitim gören öğrencilerin motivasyonlarını artırmak amacıyla yemek ikramında bulunuyor.

İstanbul Aydın Üniversitesi öğrencilerini zorlu ve yorucu final haftasında yalnız bırakmayan Küçükçekmece Belediyesi, okul önünde kurduğu stantta öğrencilere pilav ayran ikram etti. Yemek ikramında sabah öğle akşam olmak üzere günlük 3 bin porsiyon çorba veya etli pilav dağıtımı yapılıyor.

Vize sınavı döneminde yaptığı yemekle çorba ikramını yoğun talep ve memnuniyet üzerine final haftasına da taşıyan Küçükçekmece Belediyesi’nin ikramlarına öğrenciler büyük ilgi göstererek, memnuniyetlerini dile getirdi. Yemek dağıtımı, ilçedeki kütüphanelerde de devam ediyor.

Öğrencilerden büyük ilgi

Havaların soğuk olması sebebiyle yapılan yemek ikramının kendilerine çok iyi geldiğini ifade eden  İstanbul Aydın Üniversitesi öğrencisi Çağatay Özcan, “Küçükçekmece Belediyesi bizleri vize haftasında da unutmamıştı. Şimdi de bu hizmet devam ediyor. Gerek çorba, gerek yemek ikramlarıyla bu soğuk havada içimizi ısıttılar. Belediye Başkanımız Kemal Çebi’ye  ve ekibine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Eyüp Yaşar Kürüm ise etkinliğin ilgisini çektiğini belirterek, ” Hayat koşulları malum. Küçük gibi gördüğümüz bu hizmet öğrencilerimizin hayatına bir gülümseme olarak dönüyor. Onların kendini iyi hissetmesi çok önemli. Bu hizmette emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

#Küçükçekmece Haberleri #Belediye #Haber #Gündem #Yaşam #Yerel #İstanbul #Haberler #Sondakika #Gazete

Bir yanıt yazın