Kiğılı’dan serin tutan kombinler

Kiğılı, ilkbahar/yaz koleksiyonunda özellikli kumaşları ve birbirinden farklı tasarımlarıyla şıklığı ve rahatlığı birlikte sunuyor.

Kiğılı’dan serin tutan kombinler

83 yıldır erkek giyiminde şıklığın adresi olan Kiğılı, ilkbahar/yaz sezonunun en trend ürünlerini erkeklerin beğenisine sunuyor. Kiğılı’nın yeni sezon koleksiyonunda, şık olmanın yanı sıra rahatlığıyla da tercih edilen ürünler bulunuyor. Nanoteknoloji ile üretilmiş kumaşlardan hazırlanan giysiler konforun yanı sıra zengin renk ve model seçeneği ile her yaştan erkeğe tarzını yansıtan kombin yapma imkânı sağlıyor.

Tarzlar farklı olsa da konfor aynı

Kiğılı ilkbahar/yaz koleksiyonunda yüzde yüz kaliteli pamuk ipliği ile hazırlanan tişörtler, hava geçirgenliğinin yüksek olması sebebiyle teri emerek kavurucu sıcaklarda bile serin tutuyor. Günlük yaşamın her anında rahatlıkla kullanılabilen tişörtlerin farklı tarzlara hitap eden seçenekleri bulunuyor. Şıklığın sade halini tercih edenler için koleksiyonda V yaka ve bisiklet yaka düz tişörtler de yer alıyor. Şıklığı ile dikkat çekmek isteyenler için de polo yaka tasarım tişörtlerden hareketlilik kazandırılmış yaka detaylı tişörtlere kadar geniş bir alternatif sunuluyor.

Tasarımlarında doğadan ilham alınan ve farklı tarzlara hitap eden şortlar ise tişörtlerin en uygun kombin seçeneği oluyor. Beli lastikli ve kargo cepli seçenekleri bulunan şortlar, ince non denim kumaş özelliği ile rahatlık ve konfor sağlıyor.

Ücretsiz kargo hizmeti

Kiğılı mağazalarında bulunan tüm ürünler kigili.com adresinden de satışa sunuluyor. Tüm modelleri bir arada incelemek ve görmek isteyen müşteriler “Akllı Alışveriş” uygulaması üzerinden 7/24 alışveriş yapabiliyor. kigili.com adresinden alınan ürünler, 24 saat içerisinde adrese teslim ediliyor, kargo ücreti de alınmıyor.

Bir yanıt yazın