Kerim Neşe “Tanrım” adlı şarkısına film tadında klip çekti

Kerim Neşe sözü ve müziği kendisine ait olan "Tanrım" adlı şarkısını çektiği kliple taçlandırdı...

Kerim Neşe “Tanrım” adlı şarkısına film tadında klip çekti

Geçtiğimiz günlerde bestesi kendisine ait olan “Yanıldım” şarkısı ile besteci kimliğimi öne çıkaran Kerim Neşe bu kez de söz ve müziği kendisine ait olan “Tanrım” adlı şarkısı ile müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Tanrım adlı şarkısının prodüktörlüğünü de Kerim Neşe kendisi üstlenirken şarkının düzenlemesini ve mix’ini  Mark Figuli yaparken mastering’i ise Erol Temizel üstlendi. “Tanrım” adlı şarkıda Kerim Neşe’ye back vokal de Furkan G. Çelik eşlik etti.

Kerim Neşe’nin “Tanrım” adlı şarkısının klip çekimlerinde yönetmenliği Burak gülen üstlenirken sosyal medyada paylaşılan klip büyük bir beğeni alırken klipi izleyen bir çok müziksever klip için film tadında olmuş yorumunu yaptı.

Yeni şarkısıyla ilgili düşüncelerini ifade eden Kerim Neşe, “Şahane bir albüm ile geri dönüyorum. Çok heyecanlayım çok. Duygularımı aksetmek için hiçbir kelime cümle bulamıyorum. İnsan olmazsa sanat olmaz, sanat olmazsa insan olmaz. Artık uzun yılların özlemini giderme vakti geldi. Şarkılarla ağlayacak, üzülecek, dans edecek ve neşeleneceğiz. Ama en önemlisi bu zor zamanda birlik olmamız, hassas düşünmemiz ve kendimize dönüp biraz da gerçeklere bakmamız lazım. Onun içindir ki ‘Tanrım’ adlı eserimi orijinal ve For Club/Radio versiyonu olarak sizlerin beğenisine sunmaktayım. Burada bütün emeği geçen arkadaşlara sesleniyorum; iyi ki varsınız. Desteğiniz için minnettarım. Allah hepimizin yolunu açık etsin. Her şey insan için paylaş dünyayı aynı rüyayı. Çok tatlı ve başarılı bir ekibim var. Allah onları başımdan eksik etmesin ve bu sizler için de geçerli. ‘Tanrım’ ismi gibi her şeyi çok şeyi ifade ediyor. Evreni, gezegenleri, hayatı ve akışı.. ‘Tanrım’ bizlerde iyi ve kötü iz bırakan bir iç dünya gezisidir ve ayrıca bu eserimin sosyal sorumluluk içeren bir mesajı vardır. Günümüzde dünya hasta çok çok hasta… Çevre kirliliği, cinayetler, istismarlar, eşitsizlik, ırkçılık ve işkenceler… ‘Tanrım’ bütün varlıkları içeren bütün canlılara bir mesajdır” dedi.

Bir yanıt yazın