Kahtalı Miçe sosyal medyada öldü haberlerini çıkaranlara dava açıyor

Kahtalı Miçe sosyal medyada öldü haberlerini çıkaranlara dava açıyor

Ünlü türkücü Kahtalı Miçe geçtimiz günlerde hakkında çıkan asılsız kanser haberleri sonrası şimdi de öldü haberleri ile başı belada. Hakkında çıkarılan ” Kahtalı Miçe öldü” haberlerine isyan eden ünlü türkücü avukatı aracılığıyla bu haberleri çıkaranlar hakkında yasal süreç başlatacağını duyurdu. Öte yandan tedavisine devam edilen ünlü türkücünün sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

 

DurakMedya’dan Mustafa Barış Durak’ın haberine göre ünlü türkücü Kahtalı Miçe hakkında çıkarılan öldü haberlerine dava açıyor. Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan ünlü türkücünün avukatı Hacı Yusuf Altuğ, bu tarz haberlere itibar edilmemesi gerektiğinin altını çizdi. Altuğ “Değerli büyüğümüz ve sevilen sanatçı Mustafa Aslan’ın ( Kahtalı Miçe) vefat ettiğine dair asılsız haberler çıkarılmaktadır. Bu tür haberlerin çeşitli medya organları ve sosyal medya platformlarında dolaşması hem sanatçımızı hemde onu sevenleri derinden üzmektedir. Halen tedavi süreci devam eden sanatçımız ,bu tür yalan haberlerden olumsuz etkilenmektedir. Halkımızın yanlış bilgilendirmesine ve kamuoyunun gereksiz yere meşgul edilmesine neden olan bu asılsız haberlerin yayılmasında rol alan şahıslar ve ilgili medya kuruluşları hakkında gerekli hukuki girişimlerin başlatılacağını kamuoyuna duyururuz ” dedi.

Sağlık durumu iyi

Tedavisine devam edilen ünlü türkücünün sağlık durumunun iyi olduğu kısa bir süre sonra müzik çalışmalarına başlayabileceği öğrenildi.

Bir yanıt yazın