Kadir Sayak kimdir?

Sosyal medyada paylaşımları beğeni rekoru kırıyor..

Sosyal medyanın fenomenlerinden Kadir Sayak 10 Ekim 1991 tarihinde İstanbul’un Kartal ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Ardahan’lı olan sosyal medya fenomeni İstanbul Pendik Fatma Gözen Eralp Lisesi’nden mezun olduktan sonra iş hayatına atıldı.

2011 yılında askerlik görevini Ankara Gölbaşı Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda askerli görevini yaparken izne geldiğinde eşi ile kaçarak evlendi. Bu evliliklerinden 4 çocuğu olan sosyal medya fenomeni  Kadir Sayak taksi şoförlüğü yaparken 2018 yılında gelen bir teklif üzerine “Nasipse Adayız” adlı sinema filminde oynayarak oyunculuk dünyasına profesyonel olarak adım attı.

Eşi Hanife hanım ile birlikte sosyal medya üzerinden izledikleri bir videodan etkilenerek kendi aralarında daha iyisini yapabileceklerini düşünerek eşiyle beraber videolar çekip sosyal medya üzerinden paylaşmaya başladılar.

Sosyal medyada eskiden “Musically” adıyla bilinen şimdi “tiktok” olarak hayatımızda büyük yer teşkil eden uygulamada paylaştıkları videolarla milyonlarca izleyiciye hitap eden Kadir Sayak “Benim aslında tek bir yeteneğim var. O da samimiyet ve içtenlik” diyerek mütevazilik örneği sergilemekten de geri kalmıyor.

Kamil HIZER /Magazinname.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir