JUJU ile her gün karıştırıyoruz!

Gençlerin ve daima genç hissedenlerin özgürce buluştuğu JUJU ile şimdi fark yaratma zamanı!

JUJU ile her gün karıştırıyoruz!

Gençlerin ve daima genç hissedenlerin özgürce buluştuğu JUJU ile şimdi fark yaratma zamanı! Kendi stilinizi özgünce yansıtabileceğiniz JUJU, herkesi kendi özgür bedeninde takı partisi yaparak dansa davet ediyor. Türkiye çıkışlı cesur ve unisex marka JUJU, her sezon adından söz ettirmeyi ve her gün farklı kombinlerle kendinizi enerjik mood’da hissetmenizi sağlıyor.

Dönemsel koleksiyonlara isyan eden, kalıcı modanın savunucusu, takının cesur ve asi markası JUJU, modada zaman kavramını oyun dışı bırakıyor. Dünyada özgün tavrı, kişiselleştirilebilir ürünleri adeta kullanıcısında bağımlılık yaratan marka, yeni dönem eğlence anlayışında sevenlerini takı partisi yapmaya davet ediyor. Farklı ip, taş, metal, mine çeşitleriyle sadece sizde olacak ürünü tasarlamaya fırsat sunan takı markası, Türkiye yarı değerli aksesuar sektöründe özgün tasarımlarıyla adından söz ettiriyor.

Yurtdışında 14 satış noktasına ulaşan JUJU; İspanya, Portekiz, İngiltere, İsrail, Lübnan, BAE, Kazakistan, Kanada, Güney Afrika ve ABD ülkelerinde yer alıyor. Bu yılın başında New York’ta da yer alan JUJU; pandemi sonrası büyüme yolculuğuna Almanya, Avusturya ve Hollanda gibi ülkelere odaklanarak Avrupa’da büyümeye devam ediyor.

Bir yanıt yazın