Jacquemus Pop-Up butiği Beymen Mandarin Oriental Bodrum’da

Fransız lüks moda markası Jacquemus’un 2022 İlkbahar- Yaz sezonu için hazırladığı “LE SPLASH” koleksiyonu, 23 Temmuz’a kadar Beymen Mandarin Oriental Bodrum’a özel olarak kurulan Jacquemus Pop- Up Butiği’nde moda severlerle buluşuyor.

Jacquemus Pop-Up butiği  Beymen Mandarin Oriental Bodrum’da

Fransız lüks moda markası Jacquemus, 23 Haziran – 23 Temmuz  tarihleri arasında, Beymen  Mandarin Oriental Bodrum’a özel olarak kurulan Pop- Up Butiği ile modaseverlerle buluşuyor.

Jacquemus markasının yaratıcısı ve kreatif direktörü Simon Porte Jacquemus’un 2022 İlkbahar- Yaz sezonu için hazırladığı “LE SPLASH” koleksiyonunda, su etrafında çalışma isteğiyle günlük nesnelerle gerçeküstü bir şekilde oynuyor. Koleksiyonun oranlarla oynayan tasarımları, modaseverleri benzersiz ve üç boyutlu bir deneyime davet ediyor. Pop-up alanının ortasına konumlandırılan güneşte erimiş buz küpleri ise eğlenceli bir enstalasyon yaratıyor.

Jacquemus “LE SPLASH” Koleksiyonu’nu Beymen’lerde, beymen.com adresinde ve 23 Haziran – 23 Temmuz  tarihleri arasında Jacquemus Beymen Mandarin Oriental BodrumPop Up Butiği’nde keşfedebilirsiniz.

Bir yanıt yazın