İyi Partili Uykur: Milletimizi Güzel Günler Bekliyor

İyi Partili Uykur: Milletimizi Güzel Günler Bekliyor

İYİ Partili İş insanı ve siyaset bilimci Dr. Mehmet Ali Uykur, 14 Mayıs sonrası Türkiye’de yeni bir sayfa açılacağını ifade ederek, “Milletimiz huzur dolu güzel günler bekliyor az kaldı her şey daha İYİ olacak” dedi.

İYİ Partili İş İnsanı ve siyaset bilimci Dr. Mehmet Ali Uykur, yaklaşan seçimler öncesi açıklamalarda bulundu. 21 yıllık karanlıklarla dolu bir iktidarın artık son günlerini yaşadığını ifade eden Uykur, “14 Mayıs yaklaşıkta milletimiz giderek sabırsızlanmaya başladı. Türkiye 14 Mayıs sonrası 21 yıllık karanlıktan aydınlığa kavuşacak. Faili meçhul olaylardan, baskılardan, ekonomik krizlerden bunalan vatandaşlarımız artık değişim istiyor. Bu değişimin öncüsü olan İYİ Parti’de Genel Başkanımız Meral Akşener liderliğinde ülkemizi geleceğe hazırlamak için tüm gücüyle çalışmaya milletimiz için mesai harcamaya devam ediyor. 14 Mayıs sonrası artık sahne İYİ’lerin olacaktır. Biz bize inanan milletimizin hiçbir zaman yarı yolda bırakmadık. Cumhuriyet’imizin 100’üncü yılını kutlayacağımız bu yılda 14 Mayıs sonra milletimizi güzel günler bekliyor” dedi.

14 Mayıs seçimlerine kısa süre kaldığını bu yüzden sahada çalışmaya devam edeceklerini ifade eden Uykur, sandığa gidecek olan her seçmenin oyuna talip olduklarını aktardı. Seçmenin sandıkta en doğru kararı vereceğinden hiçbir zaman şüphe duymadıklarını söyleyen Uykur, “Hem anketlerde hem de sahada gördüğümüz partimizin oy oranı her geçen gün giderek artıyor. Bu güvene her zaman İYİ Parti kadroları olarak layık olmaya çalışacağız. Ülkemiz ve milletimiz için çalışacağız ve çok üreteceğiz. İYİ Parti’nin iktidarda söz sahibi olduğu bir ülkede hiçbir çocuk akşam yatarken yatağa aç girmeyecek.” şeklinde konuştu.

#GÜNDEM #Belediye #Haber #Gündem #Yaşam #Yerel #İstanbul #Haberler #Sondakika #Gazete

Bir yanıt yazın