İpek Senem Aydın’la yeni yıla yeni bir başlangıç

Vermiş olduğu kararlarla hayatında radikal değişimlere yol açarak Thetahealing eğitmenliğine adım atan İpek Senem Aydın, 2021 yılında yeni başlangıçların önemini vurguladı.

İpek Senem Aydın’la yeni yıla yeni bir başlangıç

Hem online hem de atölyelerinde vermiş olduğu Thetahealing seminerleri, kişisel danışmanlık ve hizmetler ile ruhsal açıdan yeniden doğuş imkanı sunan İpek Senem Aydın, yeni yıla sayılı günler kala yeni umut ve heyecanların kapısını aralıyor. İnsanlık adına unutulmayacak olaylar dolu geçen 2020’yi geride bırakırken yeni bir sayfanın açılacağı 2021 yılına dair görüşlerini paylaşan Aydın, dilek ve niyetlerin gerçekleşmesi için de kişinin kendi motivasyonu ve iradesini ön plana koyuyor.

Yeni yılla birlikte mutlu bir hayata adım atmak için basit ama etkili önerilerde bulunan İpek Senem Aydın, yenilenmiş bir beden ve ruhsal açıdan rahatlamış bir zihne ulaşmanın da kolay yollarını gösteriyor.

İpek Senem Aydın’ın yeni yılla birlikte yaptığı ilk öneri “Eski Kırgınlıkları Bırakın” oluyor. Unutulmayan, kırgın olunan ve affedilemeyen her şeyin yaşamın içinde ilerleyip yol almayı engellediğini vurgulayan Aydın, “Hatırlayın ki, hepimiz Bir’iz. Bir diğeri, başkası ve öteki yok. Büyük perspektifte, Yapana değil yaptırana bakın ve Yaradılanı sevin Yaradan’dan ötürü” diyerek kişinin eski kırgınlıklarına takılıp kalma zorunluluğundan kendini serbest bırakmasını tavsiye ediyor.

Yeni yılla birlikte değişim için İpek Senem Aydın’ın bir diğer tavsiyesi de “Kontrolü Bırakın”. Yaşamın içinde ne kadar kontrolcü olunursa, yaşamın da kişinin kendisini kontrol etmeye çalışacağını hatırlatan Aydın, “Direnç gösterdiğimiz her şey, daha da güçlenerek karşımıza çıkar” uyarısını yapıyor.

Bugüne kadar her ne olduysa kişinin iyiliği için olduğuna, şu anda olmakta olan her şeyin de kişinin en yüce iyiliği için gerçekleştiğine inanan eğitmenin bir başka önerisi “Akışta Kalın”. İnsanın her an öğrenme sürecinde yer aldığını ve bireyi yaşamda en çok zorlayanların kişiler ve alanlar olduğunu belirten Aydın, yeni yılda yeni deneyimlere yol almayı öğütlüyor.

Yeni yılla birlikte pişmanlıklara yer olmadığını ifade eden Aydın, “Kendinizi Affedin” diyor. Bireyin yaptığı bir hatadan dolayı ömür boyunca kendisini yargılayıp cezalandırdığını söyleyen başarılı eğitmen, yaşanılan her şeyin bir öğretmen olduğunu ve önemli olanın gerekli dersleri almak olduğuna değiniyor.

Sevgiyi en büyük titreşim olarak gören İpek Sanem Aydın, sevgiyle yapılan ve istenen her şeyin kişinin kendisine katlanarak geri döneceğine dikkat çekerek “Sevgiyle Yapın” ve “Sevgiyle Paylaşın” önerisini bırakıyor.

İpek Senem Aydın’ın hizmetlerine ipeksenemaydin.com adresinden ve Youtube kanalından ulaşılabilir.

 

İpek Senem Aydın Kimdir?

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme mezunu olan İpek Senem Aydın Uluslararası Thetahealing Eğitmenidir. Birçok modülde Thetahealing Eğitmeni olan İpek Senem Aydın, ruh ailem diyerek tanımladığı öğrencileri ve danışanlarının ruhsal yolculuklarına eşlik etmektedir.

Thetahealing seminerlerini online olarak ve Nişantaşı’ndaki İpek Senem Aydın Farkındalık Atölyesi’nde devam ettirmektedir. Atölyede aynı zamanda konularında uzman kişiler ile aile sistem çalışması, nefes, astroloji danışmanlığı, şamanik ritüeller gibi konularda da çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Bir yanıt yazın