İlkbahar -Yaz Stilinize Sihirli Bir Dokunuş: SELMACILEK X BOYNER

İlkbahar -Yaz Stilinize Sihirli Bir Dokunuş:  SELMACILEK X BOYNER

Dünyaca ünlü moda markaları ile Türkiye’nin en sevilen markalarını aynı çatı altında zengin bir seçki ile sunan Boyner, tasarımcılarla gerçekleştirdiği koleksiyonlarla da moda severlerin kalbini fethetmeye devam ediyor.

Sonbahar-Kış 2020 sezonu için özel olarak tasarlanan ve çok beğenilen SELMACILEK X BOYNER koleksiyonu yeni sezonda da büyük ses getirmeye  hazırlanıyor.  Moda dünyasının başarılı tasarımcılarından Selma Çilek’in Boyner için tasarladığı SELMACILEK X BOYNER İlkbahar-Yaz koleksiyonu moda trendlerini yakından takip edenlerin hayran kalacağı çok özel 25 parçadan oluşuyor. Koleksiyonda yer alan parçalar modası geçmeyen zamansız tasarımlarıyla yıllar geçse de eskimeyecek bir stile imza atıyor.

Zamansız ve dikkat çekici bir stil: SELMACILEK X BOYNER 

SELMACILEK X BOYNER koleksiyonunda rahatlık ve zamansızlık ön plana çıkıyor. Koleksiyonun dikkat çeken parçaları arasında düz ve desenli kumaşlarla tasarlanan renkli, uzun ve kısa elbiseler, fırfırlı ve karpuz kollu bluzlar ve etekler yer alıyor. Gündüz stilinin kurtarıcı parçaları farklı aksesuarlarla geceye uzanan, göz alıcı bir kullanım vadediyor.

Her biri Selma Çilek’in özgün dokunuşlarıyla hayat bulan özel tasarım parçalar, kaliteli kumaşları ve dikimiyle de büyük beğeni topluyor.

Lüks bir şıklık ve zamansız bir stil sunan SELMACILEK X BOYNER koleksiyonu erişilebilir fiyatlarıyla da ilgi çekiyor.

SELMACILEK X BOYNER koleksiyonu seçili 17 Boyner mağazasında ve boyner.com.tr’de moda severlerle buluşuyor

Bir yanıt yazın