Hız ve rahatlığın yeni temsilcisi HUAWEI WATCH GT Runner

HUAWEI WATCH GT Runner, sade ve pürüzsüz gövdesi ve kayış çizgileriyle şık ve sağlam bir tasarıma sahip. Bilekte takılı olduğu hissedilmeyecek bir kullanım deneyimi sunan hafif malzemelerle bilekte hızı, tutkuyu ve performansı temsil ediyor.

Hız ve rahatlığın yeni temsilcisi HUAWEI WATCH GT Runner

Tasarım dili açısından koşucular için özel olarak tasarlanan HUAWEI WATCH GT Runner, basit ve pürüzsüz gövde ve kayış çizgileriyle şık ancak sağlam bir tasarım geliştirmek için süper otomobillerin hava giriş ızgarasından ilham aldı. Seçkin görünümü ile bilekte hızı, tutkuyu ve performansı temsil ediyor. Benzersiz bir şekilde hayata geçirilen tasarım, koşucular için güçlü ve profesyonel özellikleri korurken kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlayabilir.

İçi boş saat kulbu, koşarken hava ile temas alanını artıran, tere dayanıklı ve nefes alabilir yapıda. Bu da daha rahat bir kullanım deneyimi sağlıyor. Oyuk saat kulağının yanı sıra Huawei, daha iyi bir takma deneyimi sağlamak ve egzersiz performansını artırmak için HUAWEI WATCH GT Runner’daki malzemeleri baştan sona yeniledi.

HUAWEI WATCH GT Runner, hafif ve konumlandırma doğruluğunu artıran yüksek mukavemetli polimer fiber kullanıyor. Ayrıca, seramik ultra hafif çerçeve ve havacılık sınıfı titanyum alaşımlı saat kurma kolu ile uyumlu. Tüm saat gövdesinin ağırlığı sadece 38,5 g ağırlığında; bu da saatin neredeyse fark edilmemesi anlamına geliyor ve saat ne kadar hafif olursa bilekte o kadar az hareket ederek dinamik nabız izlemenin doğruluğunu daha da artırıyor. HUAWEI WATCH GT Runner antibakteriyel silikon saat kayışı kullanıyor. Kullanıcının sağlığını ve konforunu etkileyebilecek ter ve kirin kayışa temas etmesi konusunda endişelenmesine gerek yok.

Profesyonellik sadece giyim deneyimine yansımaz. HUAWEI WATCH GT Runner, kullanıcının fiziksel durumunu ve çevresini anlamak için verileri bir bakışta görüntülemesine olanak tanıyan özel bir veri saat yüzüyle birlikte gelir. Saat kadranı, kullanıcının bilmesi gereken tüm veriler dahil olmak üzere antrenman yükü, Koşu Kabiliyeti İndeksi, toparlanma süresi ve hava durumu gibi verileri gösterir. Farklı durumlar için kullanıcılar, görüntülemek istedikleri verileri özelleştirebilir ve ayarlayabilir, böylece antrenman durumlarını gerçek zamanlı olarak anlayabilir ve antrenman hacmini zamanında ayarlayabilirler.

HUAWEI Watch GT Runner, 12 aylık Premium koşu uygulaması üyeliği ve 400 TL ek sepet indirimi ile birlikte 3.099 TL son tüketici fiyatıyla HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Tüketiciler ek 500 TL ödeyerek FreeBuds 4i’nin de sahibi olabiliyor. Vade farksız 4 taksit imkanı da sunuyor. Ayrıca Watch GT Runner kullanıcıları, deneyimlerini HUAWEI Online Mağaza ürün yorumlarında paylaştıklarında HUAWEI FreeBuds 3 kazanma şansı da yakalıyorlar.

Bir yanıt yazın