Günseli Deniz’den muhteşem geri dönüş

Günseli Deniz bir geri döndü, pir geri döndü...

2012 yılında yayınlamış olduğu ve dönemin ses getiren albümü ”Kalp Ağrısı” ile tanıdığımız ”Günseli Deniz” bir kaç yıl aranın ardından müzik yolculuğuna kaldığı yerden devam etmek üzere sevenleriyle buluşmanın mutluluğunu yaşıyor.
Yıllar önce müzik dünyasına Sezen Aksu, Mustafa Ceceli, Emrah Karaduman, Ozan Bayraşa, Erdem Kınay gibi bir çok değerli isimle birlikte adım atan
”Günseli Deniz” yepyeni şarkısı ”Kol Kanat” ile dinleyicisini heyecanlandırdı.
”Kol Kanat”ın sözleri, son yılların milyonlarca görüntülenme almış ve müzik listelerini alt üst etmiş ”Cevapsız Çınlama, Pırlanta, Şampiyon” gibi sektöre yön veren hit şarkıların mimarı Gökhan Şahin, müziği ise başarılı sanatçı İrfan Özata imzası taşıyor.
İrfan Özata aynı zamanda güzel ve naif sesiyle de ”Günseli Deniz”e şarkıda eşlik ediyor.
Aranjesini Turaç Berkay Özer’in üstlendiği şarkı, sıcak ve samimi hikayesiyle yılın son günlerinin en özel aşk şarkısı olacak.
Rihanna, Christina Aguilera, Gwen Stefani gibi seslere vokal koçluğu yapan şan eğitmeni Lis Lewis’den 3 sene boyunca eğitim alan ‘‘Günseli Deniz’‘;
”Kol Kanat” şarkısıyla müzik sektörüne iddialı ve kalıcı bir dönüş yaptı.
YÖNETMEN KOLTUĞUNDA ”MURAT JOKER”!
Geçen sürenin ardından dinleyicileri şaşırtarak tüm güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken ‘‘Günseli Deniz” in klibinde ise başarılı yönetmen Murat Joker’in imzası var.
Gerçek ve yaşanmış bir aşk hikayesinden alıntılanan klipte Günseli Deniz‘e, İrfan Özata gerçekçi oyunculuk performansıyla eşlik ediyor.
Günseli Deniz’in klipteki makyajsız hali, ıslak saçları ve tüm doğal güzelliğiyle gördüğümüz feminen hallerinin yanı sıra yakın plan ve dikkat çekici sahneleri ise çok konuşulacak detaylar arasında yer alıyor.
Günseli Deniz & İrfan Özata ”Kol Kanat” Aşk Müzik etiketiyle tüm müzik platformlarında, klibi ise ”gunselideniz” Youtube kanalında yayında!

Bir yanıt yazın