Go Skateboarding Günü Vans İle İstanbul’da Kutlandı

Dünyada her yıl, yılın en uzun gecesi 21 Haziran’da “Go Skateboarding” günü büyük bir coşku ile kutlanıyor.

Go Skateboarding Günü Vans İle İstanbul’da Kutlandı

Dünyada her yıl, yılın en uzun gecesi 21 Haziran’da “Go Skateboarding” günü büyük bir coşku ile kutlanıyor.  Kaykay dünyasının yakından takip ettiği “Go Skateboarding Günü”, kaykayın en büyük destekçileri arasında yer alan Vans ile Maçka, İsmet İnönü Parkı’nda kutlandı.

21 Haziran günü Maçka Parkı’nda buluşan kaykay severler mini yarışmalarda performanslarını sergiledi. Kazananların Vans ayakkabı ile ödüllendirildiği etkinlikte keyifli anlar yaşandı.

Vans Hakkında:

Vans, VF Corporation bünyesinde yer alan orijinal spor ayakkabı, giyim ve aksesuar markasıdır. Uluslararası ofisleri ve distribütörlük noktalarıyla, Vans’in özgün koleksiyonları tüm dünya üzerinde 84’ten fazla ülkede, 2,000’den fazla perakende satış noktasında bulunmaktadır. Vans; spor, sanat müzik ve sokak kültürü aracılığıyla gençler arasında yaratıcılığın destekçisi olurken; Vans Pool Party, Vans Custom Culture, Vans Warped Tour® ve dünyanın noktalarında yer alan House of Vans’ler ile de sanatçı ve müzisyenlerin kendilerini ifade etmelerine olanak sağlamaktadır.

Bir yanıt yazın