GLS’nin albüm öncesi ikinci teklisi ‘AÇ’ ile müzikseverlerle buluştu

Son dönemin dikkat çeken ismi GLS'nin albüm öncesi ikinci teklisi 'AÇ'

GLS’nin albüm öncesi ikinci teklisi ‘AÇ’ ile müzikseverlerle buluştu

Yeni dönemin başarılı şarkı sözü yazarı GLS (Gülsen Karatoprak) , yakında yayınlanacak 5 şarkılık EP’si ASEO’nun dinleyicisi ile buluşan ilk teklisi ‘En Derinden’ sonrası ikinci single’ı ‘Açı’ 22 Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda dinlemeye açıldı.. Aç, insanın iç iklim dönüşüm evresinin ikinci adımı. GLS’nin  konsept Ep’sinin duyurusunu yapan ikinci tekli ‘Aç’ yaratılan düşsel atmosferi gözler önüne seriyor.

GLS’nin tüm söz ve müziklerine imza attığı EP’sinin Prodüktör koltuğunda; yaptığı her işle büyük başarılar elde eden Volga Tamöz yer alıyor.

Üretim kısmında başarılı prodüksiyonlara ve şarkılara imza atan önemli bir isim; GLS. Kendine has tarzıyla, müziğindeki ve sözlerindeki dinamikleri uyumlu bir şekilde harmanlıyor.

Türk Pop’unun önemli isimleri Nilüfer, Bengü, Ferhat Göçer gibi isimlerin yanı sıra yeni dönemin star adaylarının da prodüksiyonlarında sıklıkla rastladığımız GLS, pandemi dönemi ve sonrası dünyadaki sosyolojik psikolojik ve fiziksel dönüşümün insanlar üzerindeki etkilerini, insanın iç iklim dönüşüm evrelerini yazdı ve kayıtlarını tamamladı.

GLS & Bodrum Belediyesi İklim Müdürlüğü iş birliği

GLS, dünyanın en büyük tehdit konusu haline gelen iklim sorunlarına karşı yüksek duyarlılığa sahip. Doğup büyüdüğü Bodrum’da çocukluğundan bu yana sanatsal faaliyetlerde birçok kere başarı hikayeleri yazmış, maddi ve manevi destek sağlamış, birçok konuda farkındalık yaratmış ve değişime katkı sağlamıştır. Bu dönemde de temsil ettiği değerlerden biri olan yeşil hareketler için, güçlü kalemiyle yazdığı şarkılarla Avrupa Birliği İklim Adaptasyon sürecinde var olup, sanatın gücünden yararlanarak farkındalığı artırmak adına proje geliştirmek üzere Bodrum Belediyesi İklim Müdürlüğü ile iş birliğinde.

Bir yanıt yazın