Gloria Hotels & Resorts yeni yılı Karsu’nun eşsiz performansı ile karşılayacak

Antalya’nın Belek bölgesinde çam ormanlarıyla çevrili olan Gloria Hotels & Resorts; yeni yılı caz müziğinin en güçlü kadın seslerinden, piyanist, aranjör ve söz yazarı Karsu’nun muhteşem repertuvarından oluşan şarkılar eşliğinde coşkuyla karşılamaya hazırlanıyor

Gloria Hotels & Resorts yeni yılı Karsu’nun eşsiz performansı ile karşılayacak

Akdeniz’in tüm doğal güzelliklerini barındıran Gloria Hotels & Resorts, benzersiz bir yılbaşı programını konukları için hazırladı. Hem göze hem damağa hitap eden leziz gala yemeği beraberinde, güçlü sahne performansı ve enerjisi ile Karsu, misafirleri için en güzel şarkılarını yorumlayacak.

Mükemmeli Deneyimleyeceğiniz Bir Yılbaşı Tatili

Misafirlerine “Kalite, zarafet ve güler yüzlülük” sloganı ile lüks ve konfor odaklı hizmet vermekte olan Gloria Hotels & Resorts, yılbaşı tatili için oda çeşitliliği kadar farklı konseptlerdeki havuzlu, teraslı, jakuzili lüks villaları ile özel ve ayrıcalıklı konaklama olanakları sunuyor.

Doğa ile uyum içeresinde ve yine farklı konseptlerde konumlandırılmış SPA merkezlerinde tatiliniz boyunca zihnen, bedenen ve ruhen dinlenmeniz için eşsiz imkanlar bulunurken, Gloria Fit programı ile kendi spor ve diyet programınızı konakladığınız tesiste aksatmadan devam ettirebilirsiniz. Ayrıca, Türkiye’nin en geniş, Avrupa’nın ikinci en büyük golf kulübü olan Gloria Golf Club, 45 delikli golf sahası ile golf tutkunları için yılbaşı tatilinde keyifli bir eğlence alternatifi oluşturacak.

Gloria Hotels & Resorts, yılbaşı eğlencesini hafta sonu tatili ile taçlandırmak isteyenlerin bu sene de vazgeçilmez adresi olacak.

Bir yanıt yazın