Galya Semochkina kimdir?

Son dönemin adından çokça söz ettiren manken, model ve oyuncusu Galya Semochkina kimdir?

Galya Semochkina kimdir?

Galya Semochkina 13  09 .1994 yılında Rusya’nın başkenti  Moskova’da mühendis bir baba ve iş insanı bir annenin kızı olan olarak dünyaya geldi.

Moskova’da eğitim hayatına başlayan Galya Semochkina Moscow State Üniversitesi Faculty of  Global Studies İnternational Relationships/ Diplomat Politika bölümünden mezun oldu. Galya Semochkina daha henüz çocukluk yaşlarından itibaren müzik eğitimi alırken üniversite eğitimi esnasında ülkenin önde gelen eğitmenlerinden oyunculuk eğitimi almaya başladı.

Aldığı eğitimleri sonrasında Galya Semochkina oyunculuk kariyerinde hızlı bir yükselişe imza atarken kariyer basamaklarını hızlıca tırmanmaya başladı. Kısa sürede Rusya’da aranan bir oyuncu olmayı başaran Galya Semochkina 3 yıl önce ani bir kararla Türkiye’ye gelerek ülkemizde yaşamaya başladı.

Galya Semochkina ülkemizde birçok reklam filminde oynayarak adından söz ettirmeye devam ederken son dönemde rol aldığı filmlerle de aranan oyuncular arasına girmeyi başarmıştır. Galya Semochkina akıcı bir Türkçe ve İngilizce bilmektedir.

Başarılı oyuncu Galya Semochkina aynı zamanda Türkiye’nin seçkin markaların hem marka yüzü olma başarısını gösterirken aynı zamanda podyumlarda da boy göstermektedir.

Galya Semochkina şu an adı ve kadrosu sır olarak saklanan bir sinema projesine hazırlanırken aynı zamanda birçok sosyal sorumluluk projesinde yer alarak gönülleri fethetmeye devam etmektedir.

Bir yanıt yazın