Gaggenau Tasarım ve Gastronomi Buluşmaları

Lüks mutfak aletleri markası Gaggenau, Tasarım ve Gastronomi Buluşmaları’nda Şef Eren Erdem ev sahipliğinde Ofist Kurucu Ortaklarından İç Mimar Yasemin Arpaç ve yakın arkadaşı Yazar Onur Baştürk’ü ağırladı

Gaggenau Tasarım ve Gastronomi Buluşmaları

Şef Eren Erdem’in misafirlerine özel lezzetler hazırladığı davetin başrolünde deneyim ve tasarım vardı! Gaggenau indüksiyonlu ocak, kombi buharlı fırın ve klasik fırında hazırlanan lezzet dolu menü eşliğinde keyifli bir sohbet gerçekleştirildi. Başlangıç olarak Sous vide’de pişmiş bebek havuçlu humus ve ana yemekte yabani roka püresi ile antep fıstığı çıtırlı çipura hazırlayan Erdem, tatlı olarak hindistan cevizli dondurma ile karamelize ananas servis etti.

“Yeni lüksümüz deneyim!”

Yemek yemenin başlı başına bir deneyim olduğunu dile getiren Yasemin Arpaç’ın yanı sıra Onur Baştürk de deneyimin bir lüks olduğunu vurguladı. Şef Eren Erdem hazırladığı yemeği sunarken, işin sırrı doğru teknolojide, diyerek Gaggenau ile hazırladığı lezzetlerin sırrını ortaya koydu. Gaggenau ile yemek hazırlamanın her aşamasını açıklayarak ilerleyen Erdem’in verdiği bilgileri keyifle dinleyen konuklar, cihazlarla ilgili detaylara büyük ilgi gösterdi.

Gaggenau hakkında

Gaggenau, yüksek kaliteli ev aletleri üreticisi olarak “Made in Germany” tasarım ve teknolojide bir inovasyon lideri kabul edilmektedir. Şirket, 1683’e kadar uzanan tarihi boyunca, uluslararası ölçekte alkış alan ürünleri ile ev mutfaklarında devrim yaratmıştır. Gaggenau’nun başarısı, yüksek fonksiyonellik ile bir araya gelen teknolojik inovasyon ve net tasarım dili üzerine kuruludur. Gaggenau, 1995 yılından bu yana merkezi Münih’te bulunan BSH Hausgeräte GmbH’nin bir iştiraki olup halen dünyanın dört bir yanındaki belli başlı şehirlerdeki 24 showroom ile 50’yi aşkın ülkede sunulmaktadır.

Bir yanıt yazın