Filmi çekerken Müslüm Babayı hepimiz yaşadık

Müslüm Gürses'in ölüm yıldönümünde Müslüm Baba filminin oyuncularından Kağan Öztop film hakkında duygularını dile getirdi.

Son yılların en çok izlenen filmlerinden biri olan “Müslüm” filminin oyuncularından usta tiyatrocu ve oyuncu Kağan Öztop Müslüm Gürses’in ölüm yıldönümünde filmle ilgili duygularını açıkladı.
Kağan Öztop “Müslüm Gürses Türkiye’nin şahsı münhasır efsanelerinden biriydi. Her kitleden seveni olan, her türlü müziği içinde barındıran, halkın çok sevdiği ender sanatçılarından birisiydi.”
“Müslüm” filmi için bana teklif gelince hiç düşünmeden kabul ettim. Böyle efsane bir sanatçının filminde oynamak bir çok oyuncu için onurdur.Düşünün gerçek hayatında baba olmayan birisinin tüm Türkiye’nin kendisini BABA olarak kabul ettirmesi çok büyük bir olaydır.”


Bu projede olmak gerçekten büyük bir mutluluktu.Ve muhteşem bir ekiple 6,5 milyon seyirciye ulaşarak bunu ispatladığımızı düşünüyorum.Oyuncu atışları o kadar muhteşemdi ki ; Timuçin Esen’e kocaman bir parantez açmak lazım. Şahin Kendirci içinde tabi ki öyle. Yapımcıya ayrı teşekkür etmek lazım. Hiç bir masraftan kaçınmadı.Büyük bir yönetmen olan Hakan Kırkavaç (KETCHE), ne yapmak istediğini ve farklı gözle baktırmayı bilen büyük bir isim.Set işçisinden yönetmenine kadar herkes filmi çekerken Müslüm Gürses’i içlerinde yaşadılar. Her şeyi onun gözünden görmeye çalıştılar ve büyük ustayı yakından tanıma fırsatı buldular.


Film bildiğiniz gibi Adana’da çekildi. Özel bir plato yapıldı. O döneme ait kostümler tek tek hazırlandı. Her şeyi ile mükemmel olan bir çalışmanın mükafatını da 6,5 milyon seyirciye ulaşarak almış olduk.

HABER : Kamil HIZER / Magazinname.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir