Fatih Boğalar muhteşem bir dönüşe imza attı

Fatih Boğalar “TEMAETMAJE” adlı bestesi dünya çapında ses getirerek, dünya listelerinde zirveye çıkan müzisyen, bu kez Türkçe bir şarkıyla listeleri sallamaya geliyor.

Sevilen müzisyen Fatih Boğalar, “İstiyorsan Gel” adlı çalışması ile Türk ve Dünya piyasalarında yine iddialı olduğunu belirtiyor.Fatih Boğalar, ilk Türkçe bestesinde genç sanatçı Sinem Gaya ile birlikte çalışıyor. “İstiyorsan Gel” adlı şarkının sözlerinde imzası olan Sinem Gaya, aynı zamanda şarkıyı yorumluyor. Ortaya da harika bir proje çıkmış oluyor.

Fatih Boğalar, 250 milyon izlenmeye sahip “Temaetmaje” ile yakaladığı başarıyı uluslar arası arenada çeşitli ödüllerle süslemişti. Ardından çıkardığı singlelar ile de yine başarısını sürdürmüştü.  “Princy” adlı çalışması ile de birçok ödülün sahibi olmayı başaran müzisyenin şimdiki hedefi yeni çalışması ile yine dünya çapında yankı uyandırmak.

Fatih Boğalar’ın “İstiyorsan Gel”adlı çalışması, 14 Ağustos 2020 Cuma tarihinde TFB etiketiyle müzikseverlerle buluştu. İlk günden dinleyicinin dikkatini çekmeyi başardı.

Uzun bir çalışma süreci geçiren bu yeni beste, hazır olunca bu sefer sıra söz ve yoruma geldi. Bu süreçte Fatih Boğalar titizlikle araştırmasını yaptı ve Sinem Gaya’nın bu proje için doğru kişi olduğunu gördü.  Ve işte ortaya çıkan sonuç ile haklılığı ispatlanmış oldu!

Sinem Gaya, şarkıya harika bir ruh katıyor ve genç yaşından itibaren sahnelerde önemli isimlere vokalistlik yapmasıyla kazandığı tecrübenin avantajını kullanıyor.  Fatih Boğalar ve Sinem Gaya enerjilerini birleştiriyorlar ve dinleyicinin severek dinleyeceği “İstiyorsan Gel”i çıkarıyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir