Ezber bozacak korku filmi “AMMON” 24 Mayıs’ta seyircisiyle buluşacak

Ezber bozacak korku filmi “AMMON” 24 Mayıs’ta seyircisiyle buluşacak

Yapımcılığını Zeki Sincar ve Adem Sincar’ın üstlendiği, senaryosunu ve yönetmenliğini Celal Demirtaş’ın üstlendiği ve başlıca rollerinde ünlü TikTok fenomeni Mehmet Cula, Güldemet Durukan, Fırat Tosun, Poyraz Sincar ve Adem Sincar gibi isimlerin bulunduğu AMMON “Cehennemden Gelen Öfke” filmi seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Son yılların en iddialı yerli korku filmlerinden biri olmaya aday gösterilen bulunduğu AMMON “Cehennemden Gelen Öfke” filmi 24 Mayıs’ta vizyona girecek.

Filmin yapımcıları Zeki Sincar ve Adem Sincar yaptıkları açıklamada “Gerçek bir hikayeden yola çıkarak Türk sinemasının en iddialı korku filmine imza attık. Türkiye’de ve uluslararası alalarda birçok başarılı projeye imza atarak sinemaseverleri dijitale bağımlılıktan kurtarmak adına projelerimize devam edeceğiz. Çok güzel bir kadro ve ekip ile mükemmel bir film izleyicisini bekliyor” dediler.

AMMON “Cehennemden Gelen Öfke” filmi oyuncuları Mehmet Cuha, Güldemet Durukan ve Fırat Tosun’da “Bizlere bu imkanı sunan Zeki ve Adem Sincar’a çok teşekkür ediyoruz. Gişede de başarılı bir sonuç elde edeceğimize de inancımız sonsuz. Türkiye’de ezber bozacak bir korku filmine imza atılırken bunun bir parçası olmaktan dolayı gurur duyuyoruz” diyerek duygularını ifade ettiler.

Bir yanıt yazın