Esin Yum “Yılın en başarılı televizyon programı yapımcısı” ödülüne layık görüldü

'Türkiye Exclusive Ödülleri' Azerbeycan’ın başkenti Bakü’de sahiplerini buldu. Ödül töreninde “Yılın en başarılı televizyon programı yapımcısı” ödülü Esin Yum’a takdim edildi.

Esin Yum “Yılın en başarılı televizyon programı yapımcısı” ödülüne layık görüldü

Azerbeycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenen ‘Türkiye Exclusive Ödülleri’ töreninde medya alanında önemli projelere imza atan başarılı yapımcı Esin Yum, törende “Yılın en başarılı program yapımcısı” ödülüne layık görüldü. İş, sanat, siyaset ve medya dünyasından alanında en başarılı isimlerin ödüle layık görüldüğü tören seçkin konukları ağırladı.

Ödül konuşmasında Türk – Azerbaycan dostluğunun önemine vurgu yapan başarılı yapımcı Esin Yum, ödüle layık görenlere teşekkürlerini iletirken, Azerbaycan’la ortak projelerde yer almak ve birlikte başarılı işlere imza atmanın önemini dile getirdi.

Organizasyonun ev sahipleri Oya Ulucan ve Ayaz Mammadov, Bakü de önemli bir katılımla gerçekleşen muhteşem bir organizasyona imza attı. Bakü’nün önemli isimlerinin bir araya geldiği gece ödül töreninden çok Türk ve Azeri işadamlarının bir araya gelerek yeni iş ortaklıkları ve yeni girişimler için işbirliklerinin yapılmasına da vesile oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir